Climagyn kapsułki 30 kaps. dzień + 60 kaps. noc
  • Climagyn kapsułki 30 kaps. dzień + 60 kaps. noc

Climagyn kapsułki 30 kaps. dzień + 60 kaps. noc

36,90 zł
Brutto

Unikalna dwu-fazowa formuła preparatu Climagyn pomaga łagodzić dolegliwości związane z menopauzą.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Climagyn to unikalny dwufazowy preparat łagodzący objawy menopauzy. W opakowaniu znajdują się dwa rodzaje kapsułek, które różnią się między sobą składem i kolorem (różowe na dzień, niebieskie na noc). Climagyn to nowoczesne i całościowe podejście do problemu menopauzy.

 

Skład:
Climagyn "DZIEŃ" (1 kapsułka) - wyciąg z nasion soi (Glycyne max) - 175 mg, witamina B6 - 1 mg, witamina B12 - 1 µg, kwas foliowy - 200 µg.

Climagyn "NOC" (1 kapsułka) - wyciąg z szyszki chmielu (Humulus lupulus) - 20 mg, wyciąg z melisy (Melissa officinalis) - 150 mg, witamina B6 - 1 mg, magnez (w przeliczeniu na jony Mg+2) - 150 mg.


 

Wskazania:

- w łagodzeniu dolegliwości związanych z okresem menopauzy,
- trudności z zasypianiem,
- stany napięcia i niepokoju,
- wspomaganie prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego,
- niedobory magnezu, witamin: B6, B12 oraz kwasu foliowego w organizmie.

 

Działanie:
Unikalna dwu-fazowa formuła preparatu pomagającego łagodzić dolegliwości związane z menopauzą.

Climagyn "DZIEŃ": Uzupełnia codzienną dietę w pochądzące z soi izoflawony - cenne składniki, które pomagają łagodzić dolegliwości związane z okresem menopauzy, utrzymać włąściwy poziom cholesterolu oraz prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego. Dodatkowo witaminy B6 i B12 oraz kwas foliowy również korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu krążenia.

Climagyn "NOC": Zawiera wyciąg z melisy i szyszek chmielu oraz magnes i witaminę B6. Melisa i chmiel mają naturalne działanie uspokajające, relaksujące i ułatwiające zasypianie. Magnez natomiast wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, uspokaja i tonizuje. Witamina B6 zwiększa przyswajalność magnezu. Preparat doskonale uzupełnia niedobory magnezu w organizmie.

 

Dawkowanie:
1 kapsułka różowa rano, 2 kapsułki niebieskie na godzinę przed snem.Opis

Typ opakowania
blister
Wiek
powyżej 40 roku życia