JęczmieńOFF Lipożel 15ml

JęczmieńOFF Lipożel jest preparatem do stosowania przy skłonności do powstawania jęczmienia. Żel pielęgnuje powiekę, łagodzi i koi podrażnienie, zaczerwienienie, dyskomfort oraz uczucie swędzenia. Ponadto preparat wspiera mikrobiom skóry.

26,90 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:

JęczmieńOFF Lipożel jest preparatem do stosowania przy skłonności do powstawania jęczmienia. Żel pielęgnuje powiekę, łagodzi i koi podrażnienie, zaczerwienienie, dyskomfort oraz uczucie swędzenia. Ponadto preparat wspiera mikrobiom skóry.

Składniki aktywne JęczmieńOFF Lipożel:

Antibacterial-Shield Complex (terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego, Alpha-glucan oligosaccharide – prebiotyk), siarczan dekstranu, aloes, Fucocert, D-panthenol (prowitamina B5), Olivem1000, hialuronian sodu.

Działanie JęczmieńOFF Lipożel:

Przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji powiek ze skłonnością do jęczmienia. JęczmieńOFF Lipożel chroni i pielęgnuje skórę powiek. Łagodzi zaczerwienienie, podrażnienie, dyskomfort i uczucie swędzenia, czyli objawy towarzyszące pojawieniu się jęczmienia. Kojąco-łagodzące działanie ma aloes i Fucocert, a także siarczan dekstranu. D-panthenol (prowitamina B5) pomaga przyspieszyć proces regeneracji naskórka. Zawarty w Antibacterial-Shield Complex terpinen-4-ol z olejku z drzewa herbacianego działa antybakteryjnie, dodatkowo zawiera on również prebiotyk. Kompleks ten zabezpiecza skórę przed patogenami ze środowiska zewnętrznego oraz przyczynia się do wzmocnienia mikrobiomu. Żel nawilża i wzmacnia naturalną barierę ochronną skórę dzięki zawartości hialuronianu sodu oraz składnika Olivem®1000.

Zastosowanie:
JęczmieńOFF Lipożel przeznaczony do stosowania w specjalistycznej pielęgnacji skóry powiek przy skłonności do występowania jęczmienia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Produkt nie zawiera konserwantów. W przypadku pojawienia się podrażnień bądź reakcji alergicznej należy zaprzestać stosowania produktu.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Sposób użycia Lipożelu JęczmieńOFF:

Do użytku zewnętrznego. Przed aplikacją należy umyć ręce. Żel nanieść na oczyszczoną powiekę, w miejsce zmienione chorobowo wmasować niewielką ilość preparatu. Ważne, aby masaż wykonywać w kierunku ujścia gruczołów – na powiece górnej: od góry do dołu, na powiece dolnej: od dołu do góry.

Opis

Typ opakowania
tuba
Wiek
powyżej 18 roku życia

Specyficzne kody