MYCOfast Spray do stóp i obuwia 150ml

Wyjątkowa kompozycja substancji czynnych zawartych w preparacie zapewnia działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. MYCOfast Spray do stóp i obuwia pomaga również zmniejszyć nadmierne pocenie i likwiduje nieprzyjemny zapach potu, zapewniając komfort.

31,90 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:

Wyjątkowa kompozycja substancji czynnych zawartych w preparacie zapewnia działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. MYCOfast Spray do stóp i obuwia pomaga również zmniejszyć nadmierne pocenie i likwiduje nieprzyjemny zapach potu, zapewniając komfort.

Skład MYCOfast Spray do stóp i obuwia:

Kwas d-glukonowy, związek z N,N”-bis(4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13 tetraazatetradekanodiamidyną (2:1)(CHDG) – 0,5g/100g.

Działanie MYCOfast Spray do stóp i obuwia:

Preparat przeznaczony jest zarówno do stosowania na skórę stóp, jak i do butów. MYCOfast Spray do stóp i obuwia stosowany w celu dezynfekcji obuwia zapewnia działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, natomiast stosowany w dezynfekcji nieuszkodzonej, niezmienionej chorobowo skóry działa bakteriobójczo i drożdżakobójczo. Preparat eliminuje bakterie odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnego zapachu potu, dzięki czemu zapewnia uczucie komfortu. Dodatkowo spray przyczynia się do zmniejszenia nadmiernego pocenia się stóp. Preparat nie zostawia śladów na stopach i na obuwiu.

Zastosowanie:
MYCOfast Spray do stóp i obuwia przeznaczony do stosowania w dezynfekcji stóp oraz obuwia.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie należy stosować na delikatnych materiałach wrażliwych na działanie alkoholu – zaleca się wykonanie próby w niewidocznym miejscu. Unikać kontaktu z oczami. Nie wdychać. Możliwość stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią należy omówić z lekarzem lub farmaceutą.

Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Sposób użycia Sprayu do stóp i obuwia MYCOfast:

Tylko do użytku zewnętrznego. Produkt gotowy do użycia. Wstrząsnąć przed użyciem. Aplikacja do obuwia: preparat rozpylać do buta z odległości około 15cm. Preparat wykazuje działanie bakteriobójcze w czasie 5 minut, a grzybobójcze – 15 minut. Zaleca się aplikować spray raz na 5 dni. Dezynfekcja stóp: stosować na czystą, suchą skórę stóp, obficie rozpylając produkt (ok. 3ml) z odległości około 15 cm, następnie wcierając przez 30 sekund. Czynność należy ponowić. Preparat wykazuje działanie bakteriobójcze i drożdżakobójcze. Przez cały czas dezynfekcji stopy muszą pozostawać wilgotne. Należy stosować 1-2 razy dziennie. Po użyciu umyć dokładnie ręce.

Opis

Typ opakowania
aerozol
Wiek
powyżej 18 roku życia

Specyficzne kody

Zobacz także