• Kwas Hialuronowy 120 mg tabletki 30tabl.

Kwas Hialuronowy kapsułki 100kaps.

Terranova Kwas Hialuronowy to suplement diety zawierający kwas hialuronowy oraz wyciągi roślinne, które poprawiają kondycję skóry. Preparat odżywia skórę i poprawia jej nawilżenie, a także, dzięki obecności w suplemencie skrzypu i paznokci, pozytywnie wpływa na stan włosów i paznokci.

237,00 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:

Terranova Kwas Hialuronowy to suplement diety zawierający kwas hialuronowy oraz wyciągi roślinne, które poprawiają kondycję skóry. Preparat odżywia skórę i poprawia jej nawilżenie, a także, dzięki obecności w suplemencie skrzypu i paznokci, pozytywnie wpływa na stan włosów i paznokci. 

Suplement diety Terranova Kwas Hialuronowy to unikalne podejście do suplementacji kwasem hialuronowym - zawiera pełne spektrum masy jego cząsteczek. Jaka z tego korzyść? Różne tkanki w organizmie korzystają z cząsteczek kwasu hialuronowego o różnych masach – co za tym idzie masa cząsteczki wykorzystanego kwasu determinuje jego funkcję w organizmie. Zazwyczaj suplementy zawierały składnik o stałej masie cząsteczek. Terranova skupia się na szeregu różnej wielkości cząsteczek działających w synergii, tak jak ma to miejsce w całym organizmie! Zdaniem ekspertów suplementacja kwasem hialuronowym (w ilości 120 mg) wpływa na zwiększenie nawilżenia skóry. Niezwykła struktura połączonych cząsteczek sprawia, że mogą one wchłonąć nawet 1000 razy więcej wody w stosunku do swojej masy! To dzięki temu można mówić o nawilżaniu od środka. Wraz z wiekiem spada poziom kwasu hialuronowego w skórze. Podobnie dzieje się z krzemem. Minerał ten także jest zaangażowany we wzrost włosów i paznokci oraz utrzymanie zdrowej skóry. Zawarty w produkcie skrzyp korzystnie oddziałuje na skórę i włosy. Innym składnikiem naszego suplementu diety jest pokrzywa, która wpływa korzystnie na stan skóry.

Zalecane dzienne spożycie:
- 2 kapsułki dziennie najlepiej w trakcie posiłku.
- Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
- Produkt nie stanowi zamiennika zróżnicowanej diety.

Składniki:

KOMPLEKS MAGNIFOOD 
550mg
w tym:  
Owoc dzikiej róży 150mg
Owoc borówki czarnej (L.ś.) 100mg
Liść pokrzywy (L.ś.) 100mg
Pestki dyni 100mg
Pędy skrzypu polnego (L.ś.) 50mg
Liść pietruszki (L.ś.)
50mg
Krzemionka [ekstrakt z pędów bambusa 400 mg]
300mg
Kwas hialuronowy [hialuronian sodu]
200mg

- otoczka kapsułki: Kapsułki suplementów diety marki Terranova są wykonane z hydroksypropylometylocelulozy (HPMC), która jest pochodną celulozy otrzymywaną w wyniku modyfikacji chemicznych. Nie ulega ona trawieniu i wchłanianiu w układzie pokarmowym, gdyż stanowi funkcję błonnika pokarmowego. Kapsułki te składają się z 2 części osłonki, które można rozłączyć, co jest zaletą w przypadku osób, które nie lubią połykania kapsułek. Zawartość kapsułek można wysypać do potrawy lub napoju o temperaturze pokojowej i spożyć w ten sposób.

Przeciwwskazania:
- Nie stosować preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek jego składnik.
- Kobiety w ciąży i karmiące przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Informacje producenta:
Preparat nie zawiera: pszenicy, glutenu, soi, drożdży, nabiału, żelatyny, składników pochodzenia zwierzęcego, sztucznych dodatków, sztucznych barwników i aromatów, konserwantów. Suplement diety nie zawiera dodatku cukrów.

Opis

Typ opakowania
butelka
Wiek
powyżej 12 roku życia
Materiał
szklane

Specyficzne kody