Demopia (Demodex) Chusteczki sterylne do higieny powiek, rzęs oraz twarzy 60szt.

DEMOPIA DEMODEX Chusteczki sterylne do higieny powiek, rzęs oraz twarzy

88,50 zł
Brutto
Availability: W magazynie Quantity:
DEMOPIA DEMODEX Chusteczki sterylne do higieny powiek, rzęs oraz twarzy 

Wskazania: 
DEMOPIA DEMODEX Chusteczki sterylne do higieny powiek, rzęs oraz twarzy to produkt do profesjonalnej pielęgnacji. Są polecane do codziennego stosowania w celu pielęgnacji oraz oczyszczania wrażliwych powiek, ze szczególnym uwzględnieniem miejsc wyrastania rzęs i brwi oraz do pielęgnacji twarzy. 
Właściwości: 
DEMOPIA DEMODEX Chusteczki sterylne do higieny powiek, rzęs oraz twarzy pomaga usunąć zanieczyszczenia takie jak złogi wokół podstawy rzęs (łupież cylindryczny), pyłki i wydzielinę zalegające na powiekach. Łagodzą podrażnienia i stany zapalne skóry wywołane, między innymi przez bakterie, alergie lub nużeńcowe zapalenie powiek, dysfunkcję gruczołów Meiboma, jęczmień i gradówkę. Łagodzą takie objawy jak: swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie i obrzęk powiek, a także suchość oka oraz odczucie piasku pod powiekami (wywołane m.in. zakażeniem). Chusteczki nawilżają skórę powiek oraz korzystnie wpływają na regenerację uszkodzonego naskórka. 
Skład:
Acqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Panthenol, Origanum Majorana Herb Oil, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Polysorbate 80. 
Stosowanie: 

Przed otwarciem saszetki dokładnie umyć ręce. Otworzyć saszetkę, rozłożyć chusteczkę do powieki zamkniętego oka. Przy nasadzie rzęs ostrożnie masować powiekę okrężnymi ruchami, usuwając wszelkie zanieczyszczenia. Następnie oczyścić brwi i skórę twarzy. Po zastosowaniu chusteczki nie należy otwierać oka przez około 10 sekund. Pozostawić do wyschnięcia, nie spłukiwać. Czynność powtórzyć wokół drugiego oka, używając nowej chusteczki. 
Zaleca się stosować dwa razy dziennie: rano i wieczorem. 

Ważne informacje: 
Nie używać, jeśli opakowanie jest uszkodzone. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu, a w przypadku wystąpienia reakcji alergicznej przerwać stosowanie preparatu. Nie stosować na uszkodzoną i zranioną skórę. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Preparat przeznaczony do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze od 8 do 25 °C.

Opis

Typ opakowania
saszetka

Specyficzne kody