Hyalutidin HC Activ płyn 2 x 500 ml
 • Hyalutidin HC Activ płyn 2 x 500 ml

Hyalutidin HC Activ płyn 2 x 500 ml

707,60 zł
Brutto

Suplement Hyalutidin HC Aktiv występuje w postaci smacznego, łatwego w zastosowaniu płynu do picia. Zawiera kompleks HCK który stanowi połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Suplement posiada kompleks HCK składający sie z dwóch naturalnie występujących związków w stawach, czyli kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny.

 

Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem płynu synowialnego czyli mazi stawowej, natomiast siarczan chondorityny wchodzi w skład chrząstki stawowej. Kwas hialuronowy stanowi element budulcowy chrząstki hialinowej( szklistej). Aby chrząstka mogła prawidłowo funkcjonować wymaga ciągłego uzupełnienia kwasu hialuronowego. Suplement stanowi uzupełnienie codziennej diety.Jak działa:

Kompleks HCK zawarty w preparacie Hyalutidin HC Aktiv to unikatowe połączenie kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny, który wprowadza te składniki do organizmu jednocześnie. Po spożyciu kompleks HCK trafia do układu trawiennego skąd zostaje odprowadzony do układu krążenia. Dalej przekazany jest do wszystkich stawów.

 

Kwas hialuronowy posiada właściwości higroskopijne - wiąże wodę, a tym samym nawilża powierzchnię chrząstki stawowej, chroniąc ją przed wysychaniem. Siarczan chondroityny jest niezbędnym składnikiem masy chrząstek.Te dwa podstawowe składniki płynu synowialnego poprzez synergiczne współdziałanie są skuteczniejsze niż w przypadku ich oddzielnego stosowania. Metaanaliza opublikowana w 2010 roku stwierdza jednoznacznie, że glukozamina, a także chondoityna podawane osobno lub ich połączenia nie zmniejszają bólu stawów i nie mają wpływu na zwężenie szpary stawowej.

 

Maź stawowa dostarcza chrząstkom ważnych składników odżywczych i ułatwia ruchy stawów zmniejszając ich tarcie. 30-dniowy cykl przyjmowania preparatu zapewnia odpowiednią suplementację i dostarcza składników stanowiących naturalny budulec stawów. Kondycja stawów zależy min. od stopnia zużycia chrząstki stawowej, natężenia ruchów w obrębie stawów, wieku, a u niektórych osób od zmienności stanów pogodowych.

 

Hyalutidin HC Aktiv przeznaczony dla osób:

 • u których z wiekiem zmniejsza się zawartość mazi stawowej ( kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny)
 • w trakcie rehabilitacji
 • po urazach aparatu ruchu
 • narażonych na nadmierne przeciążenia stawów
 • podejmujących intensywny wysiłek fizyczny
 • aktywnie uprawiających sporty
 • profesjonalnych sportowców

 

Skład zalecanej po spożycia dziennie porcji produktu (30ml):

 • kompleks kwasu hialuronowego i siarczanu chondroityny 450mg,
 • witamina E 15g ekwiwalentu alfa tokoferolu (+125 % ZDS*),
 • zawartość netto opakowania: 1L (2 butelki po 500 ml).

 

Dawkowanie:

Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia: 30 ml

Przed spożyciem butelkę należy wstrząsnąć! Zaleca się stosować przez minumim 30 dni. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Sposób przechowywania:

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w temperaturze poniżej 25 °C w suchym i zacienionym miejscu. Opakowanie należy szczelnie zamykać. Nie stosować po upływie daty minimalnej trwałości.

 

Uwaga dla diabetyków: produkt zawiera cukier, 30 ml preparatu odpowiada 1,3 WW (wymiennikom węglowodanowym).

Opis

Typ opakowania
butelka
Wiek
powyżej 18 roku życia

Zobacz także