Nouriche Eyelash Conditioner odżywka dla osób o wrażliwej oprawie oczu i słabych rzęsach 3,75 ml
  • Nouriche Eyelash Conditioner odżywka dla osób o wrażliwej oprawie oczu i słabych rzęsach 3,75 ml

Nouriche Eyelash Conditioner odżywka dla osób o wrażliwej oprawie oczu i słabych rzęsach 3,75 ml

240,00 zł
Brutto

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. 

Ilość
W magazynie

Nowa odżywcza suplementacja NOURICHE jest dedykowana osobom o bardzo wrażliwej oprawie oczu i osłabionych rzęsach. Po intensywnej kilku miesięcznej kuracji RevitaLash® Advanced można kontynuować kurację tą samą odżywką kilka razy w tygodniu lub zamiennie zastosować codziennie NOURICHE jedynie w celu podtrzymywania efektu.

Głównym zadaniem odżywki RevitaLash® Advanced jest kompleksowa intensywna kuracja, która aktywnie pobudza do wzrostu bardzo słabe, zniszczone i wymagające natychmiastowej regeneracji rzęsy. Natomiast nowa linia NOURICHE™ ma za zadanie suplementować i nawilżać rzęsy mocą odżywczego aloesu, witamin, aminokwasów i opatentowanego kompleksu nanopeptydów.

 

Odżywcza suplementacja Nouriche Eyelash Conditioner wykorzystuje najnowsze osiągnięcia zespołu doktora Brinkenhoffa twórcy marki RevitaLash®. Nouriche przywróci blask i całkowicie odmieni Twoje rzęsy!

 

Opakowanie o pojemności 3.75 ml wystarcza na 6 miesięcy codziennej aplikacji (przy zastosowaniu zgodnie z zalecaniami producenta).

Stworzona z połączenia opatentowanego kompleksu nanopeptydów, odżywczego aloesu, ekstraktu miłorzębu japońskiego, flawonoidów, antyoksydantów, witamin oraz aminokwasów sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie witalne i naturalnie kuszące.

 

Sposób działania

  • pomaga uzyskać mocne,długie, ponętne i lśniące rzęsy,
  • suplementuje i nawilża rzęsy mocą najnowszej generacji opatentowanych kompleksów składników,
  • wyciąg z miłorzębu japońskiego, chroni przed niekorzystnym wpływem środowiska,
  • precyzyjny aplikator zapewnia wygodne użycie

 

 

Sposób użycia

Aplikuj codziennie na noc niewielką ilość odżywczej suplementacji Nouriche na rzęsy tuż u ich nasady. Poprawę zauważysz już po kilku tygodniach. Dla podtrzymania efekt stosuj regularnie.Opis

Typ opakowania
Aplikator
Wiek
powyżej 18 roku życia

Zobacz także