RevitaLash  Advanced odżywka stymulująca wzrost rzęs 3,5 ml
  • RevitaLash  Advanced odżywka stymulująca wzrost rzęs 3,5 ml

RevitaLash Advanced odżywka stymulująca wzrost rzęs 3,5 ml

490,00 zł
Brutto

RevitaLash® Advanced to odżywka – stymulujący wzrost rzęs. Sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze.Pojemność 2.0 ml– ponad 6 miesięcy codziennej kuracji. Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Nowa formuła RevitaLash® ADVANCED gwarantuje olśniewające efekty działając szybciej niż kiedykolwiek!

 

Historia powstania produktu

Athena Cosmetics, z zespołem doktora Michaela Brinkenhoffa, która jako pionier stworzyła w 2006 roku pierwszą odżywkę stymulującą wzrost rzęs i brwi marki RevitaLash® , stworzyła przełom w dziedzinie kosmetologii. Był to specjalny prezent dla chorej na raka żony Gayle Brinkenhoff.

 

Bezpieczny produkt

Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka ani ostrość widzenia.

 

Skład formuły

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne bogate w antyoksydanty m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, miłorząb japoński oraz aminokwasy, witaminy z grupy B, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

 

Składniki RevitaLash® ADVANCED

Produkcja produktów marki RevitaLash ® wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki

w zakresie produkcji skutecznych i bezpiecznych produktów. Synergia technologii z naturą. Receptura stworzona przez Zespół doktora Michaela Brinkenhoffa wykorzystuje molekuły chronione patentem technologii BioPeptin Complex®.

Żegnajcie sztuczne rzęsy! Można stosować w trakcie przedłużania, zagęszczania rzęs. Odżywka nie rozpuszcza kleju.

 

Efekt

Odżywka sprawia, że rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. W niezależnych badaniach klinicznych 90% osób stwierdziło, że ich rzęsy wyglądają lepiej, a 97% badanych osób stwierdziło poprawę wyglądu swoich rzęs już w ciągu 3 tygodni zastosowania RevitaLash® Advanced.

RevitaLash® Advanced jest odpowiedzią na marzenia kobiet o pięknych i długich rzęsach w postaci kosmetyku o łatwej aplikacji.

 

Stosowanie RevitaLash® ADVANCED

Produkt stosuje się na noc tuż u nasady rzęs w bardzo małej ilości.

Jedno pociągnięcie aplikatora po nasadzie rzęs wystarczy.

Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką RevitaLash® dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.Opis

Typ opakowania
Aplikator
Wiek
powyżej 18 roku życia

Zobacz także