Ręczne

Laktator ręczny to urządzenie służące do odciągania pokarmu. Dużą zaletą laktatorów ręcznych jest prostota ich obsługi oraz poręczny rozmiar. Laktator ręczny działa w bardzo naturalny sposób i przypomina ssanie wykonywane przez niemowlę. Za wyborem laktatora ręcznego przemawia także możliwość kontrolowania tempa ssania. Gdy laktator jest umieszczony na piersi, ściska się rączkę, by wytworzyć próżnię pobudzającą przepływ mleka. Na początku wiele mam korzysta z laktatora obiema rękami, ale z czasem stają się tak biegłe w tej czynności, że mogą odciągać pokarm jedną ręką.

Ręczne

Aktywne filtry

45,00 zł

Canpol Laktator gruszkowy 1op.

Siła ssania laktatora zależy od intensywności naciskania gruszki oraz ręcznego dopuszczania powietrza przez zawór w korpusie laktatora. 

Free Shipping
45,00 zł
Availability: W magazynie
84,90 zł

Canpol Laktator manualny EasyStart 1op.

Nowy laktator EasyStart wzorowany jest na naturalnym, dwufazowym rytmie ssania dziecka wspomagając i regulując laktację. Nie wymaga zasilania dzięki czemu jest bardzo dyskretny.

Free Shipping
84,90 zł
Availability: W magazynie
53,90 zł

Canpol Laktator ręczny Basic 1op.

 Intuicyjny i prosty w montażu oraz obsłudze. Niewielka ilość elementów laktatora ułatwia utrzymanie go w czystości.

Free Shipping
53,90 zł
Availability: W magazynie
384,90 zł

Lovi Laktator elektroniczny Prolactis 1op.

Dwufazowy laktator elektroniczny LOVI Prolactis to profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów laktacyjnych. To także doskonały produkt dla mam aktywnych zawodowo, regularnie odciągających pokarm. 

Free Shipping
384,90 zł
Availability: W magazynie