List of products by brand Apipol Farma

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne "APIPOL-FARMA" Sp. z o. o. rozpoczęło działalność jesienią 1993 roku.

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne "APIPOL-FARMA" Sp. z o. o. rozpoczęło działalność jesienią 1993 roku, przejmując doświadczenie i bogatą tradycję od Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego "APIPOL-KRAKÓW" Sp. z o.o.

"APIPOL-FARMA" jest firmą farmaceutyczną wyspecjalizowaną w uszlachetnianiu naturalnych surowców pszczelich i przetwarzaniu ich na wysokowartościowe produkty o zastosowaniu leczniczym, profilaktycznym, kosmetycznym i spożywczym.

Firma posiada własny zakład wytwórczy w Myślenicach k. Krakowa o pow. ca 3000m2 z rozbudowanymi laboratoriami fizyko –chemicznym i mikrobiologicznym, w którym w oparciu o naturalne surowce pszczele takie jak: propolis, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele i ziołomiody produkuje leki, suplementy diety (parafarmaceutyki) oraz kosmetyki. Firma świadczy usługi w zakresie produkcji kontraktowej w formie tabletek, kapsułek, saszetek, syropów, kropli, maści, żelów czopków i gałek.

Dzięki ciągłej rozbudowie, unowocześnianiu zakładu wytwórczego i poszerzaniu asortymentu produkowanych specyfików pszczelich "APIPOL – FARMA" jest czołowy przedsiębiorstwem w swojej branży. Od 2002 roku stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000, ISO 22000 (d. HACCP) oraz uzyskał certyfikat GMP.

Przedsiębiorstwo jest członkiem założycielem Polskiej Izby Przemysłu Farmaceutycznego i Sprzętu Medycznego POLFARMED, Krajowego Towarzystwa Propagowania Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia oraz na stałe współpracuje z wieloma placówkami naukowymi oraz instytutami badawczymi w całej Polsce.

Wszystkie produkty ze znakiem "APIPOL-FARMA" posiadają niezbędne atesty i pozwolenia właściwych instytucji, takich jak Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej, Instytut Żywności i Żywienia, Główny Inspektor Sanitarny.

Dowodem wysokiej jakości produktów są liczne wyróżnienia uzyskiwane na targach krajowych i miedzynarodowych.

"APIPOL-FARMA" jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie Apiterapii.29,50 zł

ApiCard płyn 500ml

ApiCard 500ml - suplement diety - to energia dla serca, witalność dla ciała i ulga dla nerwów. 

Free Shipping
29,50 zł
Availability: W magazynie
19,90 zł

Apirectum czopki doodbytnicze 10 sztuk

APIRECTUM czopki to preparat o unikalnym połączeniu dwóch składników: kwasu hialuronowego i propolisu. Kwas hialuronowy jest naturalną substancją tworzącą żelową powłokę, która stanowi zabezpieczenie błon śluzowych jednocześnie aktywując mechanizm regeneracyjny i przeciwzapalny.

Free Shipping
19,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
20,70 zł

Apirectum masć z kwasem hialuronowym i propolisem 20 g

APIRECTUM maść to wyrób medyczny o unikalnym połączeniu kwasu hialuronowego i propolisu, dedykowany osobom borykającym się z przykrymi dolegliwościami związanymi ze stanami zapalnymi okolicy odbytu i hemoroidami.

Free Shipping
20,70 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
18,50 zł

ApiUrin saszetki 32 sasz.

APIURIN to naturalny suplement diety w postaci roztworu, który wspomaga funkcjonowanie układu moczowego, dzięki temu że wypłukuje bakterie z dróg moczowych. Ponadto pobudza naturalne mechanizmy obronne organizmu. 

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
18,90 zł

Apivaginum żel 20 g

APIVAGINUM to preparat w postaci żelu, który dzięki złożonemu składowi łagodzi podrażnienia, pieczenie i swędzenie. Dodatkowo wpływa na uregulowanie pH sfer intymnych, jednocześnie zapobiegając rozmnażaniu się drobnoustrojów.

Produkt niedostępny.

Polecamy: Cicatridina krem 30 g.

Free Shipping
18,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
35,90 zł

Dromin tabletki 100tabl.

Suplement diety zawierający drożdże piekarskie Saccharomyces cerevisiae, wzbogacony składnikami mineralnymi.Free Shipping
35,90 zł
Availability: W magazynie