List of products by brand Vichy

Marka powstała w 1931 roku. Od początku do przyrządzania kosmetyków używała wody pochodzącej ze źródeł termalnych uzdrowiska Vichy.

Marka powstała w 1931 roku. Od początku do przyrządzania kosmetyków używała wody pochodzącej ze źródeł termalnych uzdrowiska Vichy.

Z kolei koncern L’Oreala swymi początkami sięga 1907 roku. O rozwoju firmy najlepiej świadczy liczba naukowców zatrudnianych przez jej laboratoria. O ile w 1920 roku było ich zaledwie 3, to w 30 lat później ich liczba wzrosła do 100, zaś w 1984 osiągnęła 1000 osób. Dziś pracuje tam blisko 2000 specjalistów.

Choć L’Oreal zaczynał od farb koloryzujących, to powiększył swój asortyment o inne środki kosmetyczne. Dla środków do pielęgnacji skóry przeznaczył odrębną markę, którą jest właśnie Vichy. Dziś oferuje ona między innymi: kremy do twarzy, balsamy do ciała, produkty do oczyszczania cery, podkłady, pudry, szampony do włosów, kremy z filtrami UV.

Obecnie koncern posiada pięć centrów badawczych i rozwojowych. Dwa zlokalizowane są w Aulnay i Chevilly we Francji oraz po jednym w Clark w USA, Kawasaki w Japonii i Szanghaju w Chinach.
Kosmetyki Vichy występują również pod nazwami swoich marek-córek takich, jak: Aqualia Thermal, Capital Soleil, Dercos, Essentielles, Myokine, Neovadiol, Normaderm, LiftActiv, Vichy Homme.

48,90 zł

Vichy Antyperspirant w kulce 48H 50ml

Antyperspirant w kulce przeznaczony dla osób cierpiących z powodu nadmiernego pocenia i którzy chcą połączyć skuteczność antyperspirantu z ultratolerancją dla skóry.

Free Shipping
48,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.