Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 0,03kg

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 16,00 zł

Szczotki do zębów

O higienę jamy ustnej dziecka powinnaś zacząć dbać już w okresie noworodkowym (tzn. od 1. miesiąca życia). Buzię malucha, jeszcze bez ząbków, można oczyścić z resztek pokarmu czystym lub jałowym kawałkiem gazy albo tetry nawiniętej na wskazujący palec i zwilżonej przegotowaną wodą. Czynność tę powinnaś wykonywać regularnie przed położeniem malucha do wieczornego snu. Masuj delikatnie dziąsła dziecka, pamiętając o usunięciu resztek pokarmowych zarówno z dziąseł, jak i z języka. Taką samą czynność należy wykonywać po wyrznięciu się pierwszych ząbków mlecznych. Oczyszczanie buzi uchroni malucha przed „pleśniawkami” (czyli grzybicą jamy ustnej), a ząbki mleczne przed próchnicą. Pierwsze zęby mleczne pojawiają się przeciętnie około 6. miesiąca życia, zwykle w żuchwie (zakres normy jest jednak dość szeroki – w populacji polskiej u większości dzieci pierwszy ząb pojawia się w wieku 6—11 miesięcy). Następnie przeciętnie co miesiąc wyrzyna się jeden ząbek. Miejsce i kolejność wyrastania zębów są ściśle określone, ale niewielkie zmiany w tej kwestii prawdopodobnie nie mają znaczenia. Kiedy dziecku wyrosną już pierwsze ząbki mleczne, myj je 2 razy dziennie odpowiednią szczoteczką (mała główka z miękkim nylonowym włosiem) i pastą do zębów dla niemowląt (z małą zawartością fluoru). Traktuj tę czynność jako zabawę.

Szczotki do zębów

Aktywne filtry

6,90 zł

Canpol Pierwsza szczoteczka do zębów z wypustkami 1szt.

Silikonowa szczoteczka do mycia pierwszych ząbków malucha oraz masażu dziąseł powinna być stosowana już u najmłodszych dzieci, nawet nie mających jeszcze ząbków aby uczyć nawyku dbania o higienę jamy ustnej.

Free Shipping
6,90 zł
Availability: W magazynie
5,90 zł

Canpol Silikonowa szczoteczka do zębów 1szt.

Silikonowa szczoteczka do mycia pierwszych ząbków powinna być stosowana już u najmłodszych dzieci, nawet nie mających jeszcze ząbków, aby uczyć nawyku dbania o higienę jamy ustnej. 

Free Shipping
5,90 zł
Availability: W magazynie
30,90 zł

Canpol Zestaw pielęgnacyjny 1op.

W zestawie pielęgnacyjnym Canpol babies znajduje się aż 9 produktów, niezbędnych przy pielęgnacji zarówno noworodka, jak i małego dziecka. Praktyczne etui pozwoli na komfort w podróży, a także wygodne oraz higieniczne przechowywanie wszystkich elementów.

Free Shipping
30,90 zł
Availability: W magazynie