List of products by brand L'oreal

L'Oréal, od niemal wieku, angażuje swoją wiedzę i energię w tworzenie kosmetyków.

L'Oréal, od niemal wieku, angażuje swoją wiedzę i energię w tworzenie kosmetyków. Z pełną świadomością wykorzystujemy nasze doświadczenie i możliwości badawcze, pracując dla zapewnienia piękna i dobrego samopoczucia kobiet i mężczyzn na całym świecie.

 

L'Oréal, światowy lider branży kosmetycznej, jest w ponad 130 krajach, synonimem piękna, innowacji i osiągnięć naukowych. L'Oréal Polska, działa we wszystkich kanałach dystrybucji: handlu tradycyjnym, sklepach wielkopowierzchniowych, salonach fryzjerskich, perfumeriach oraz aptekach. Jesteśmy w Polsce od 15 lat, zajmując czołowe pozycje w wielu segmentach. Nasz sukces oparty jest na jakości pracy i zaangażowaniu ambitnych i utalentowanych pracowników. Ponad 950 osób pracuje w Polsce na różnych stanowiskach w działach marketingu, produkcji, logistyce, finansach, komunikacji i sprzedaży. Niedaleko Warszawy, w Kaniach Helenowskich znajduje się fabryka L'Oréal Polska. Jej produkty eksportowane są do 30 krajów Europy i innych części świata. Wysoka technologia naszych produktów jest wynikiem pracy Działu Badań Naukowych, który, na czterech kontynentach, zatrudnia ponad 3.000 osób. Grupa posiada 35.000 patentów, a jej liczne ośrodki badawcze rozsiane są w wielu krajach. W ramach naszej działalności w Polsce, wspieramy szkolnictwo wyższe, zachęcając utalentowanych studentów do udziału w grach biznesowych. Zajmujemy się również promocją kobiet w nauce w ramach programu L'Oréal Polska dla Kobiet i Nauki, który prowadzimy przy wsparciu Polskiego Komitetu do spraw UNESCO. Prowadzimy również program Łatwiejszy Dostęp do Wiedzy, adresowany do podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w dzielnicach Białołęka i Pruszków. Zapraszam do bliższego poznania naszej działalności, produktów i marek oraz dziedziny, w której pracujemy.

4,30 zł

Elseve Total Reapir Extreme błyskawiczna terapia pielęgnacyjna do włosów zniszczonych z tendencją do rozdwajania 20 ml

Zawarty w formule LAK 1000 (kwas mlekowy) działa na poziomie od 5 do 10 warstw włosa w zależności od rodzaju włosów. Wnika do jego serca i wzmacnia wewnętrzną strukturę, a Ceramid wypełnia zewnętrzne uszkodzenia włókna i wzmacnia warstwę ochronną dla ekstremalnej rekonstrukcji od nasady, aż po "ostatni milimetr".

Free Shipping
4,30 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
14,50 zł

Elseve Total Reapir Extreme odżywka do włosów zniszczonych z tendencją do rozdwajania 200 ml

Formuła zawiera składniki aktywne, które intensywnie działają nie tylko od zewnątrz, ale przede wszystkim od wewnątrz. LAK 1000 rekonstruuje wewnętrzną strukturę włosa, ceramid wypełnia zewnętrzne uszkodzenia włókna i wzmacnia jego warstwę ochronną. Włosy są zrekonstruowane, bardziej odporne, wygładzone aż po ostatni milimetr. 

Free Shipping
14,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie