List of products by brand Puritan's Pride

Puritan's Pride - nowoczesna recepta na zdrowie, dobre samopoczucie i urodę.

Witamy w laboratorium Puritan's Pride, w świecie dobrego samopoczucia, świetnej kondycji, urody oraz harmonii ciała. Mamy przyjemność zaoferować Państwu najwyższej klasy preparaty, w których skład wchodzą specjalnie dobrane nowoczesne składniki uznane przez środowisko naukowe. Bogactwo witamin, minerałów, wyciągów roślinnych oraz olejów zawartych w preparatach Puritan's Pride sprawia, że dzień po dniu możemy czuć się lepiej, młodziej i mieć więcej pozytywnej energii.

Puritan's Pride to marka wywodząca się z amerykańskiego koncernu Nature's Bounty - jednego z największych na świecie producentów suplementów diety. Istniejemy już od ponad 30 lat, a nasze oddziały obecne są w 70 krajach. Laboratoria badawcze Puritan's Pride wykorzystują tylko surowce najwyższej jakości, których działanie potwierdzono naukowo. Dzielimy się z konsumentami swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem, opracowując wyjątkowe preparaty.

Puritan's Pride to nie tylko marka, to także misja tworzenia najwyższej jakości produktów nowej generacji. Zapewniamy kompleksowe podejście do pielęgnacji urody i poprawy samopoczucia. Sami jesteśmy konsumentami, a dla nas każdy konsument jest wyjątkowy!

47,90 zł

Prenatal DHA Omega 3 z ryb kapsułki 60 kaps.

Prenatal DHA to pierwszy na polskim rynku preparat uzupełniający dietę kobiet w ciąży i karmiących piersią w kwas DHA. Kwas dokozaheksaenowy (DHA) odgrywa znaczącą rolę w budowie mózgu i narządu wzroku płodu i małego dziecka. DHA stanowi ok 30% fosfolipidów centralnego układu nerwowego i siatkówki oka, co sprawia, że jest bardzo ważnym elementem diety kobiet w ciąży i matek karmiących piersią.

Free Shipping
47,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie