List of products by brand Procter & Gamble

Procter & Gamble to jedna z największych globalnych firm FMCG. Nasze marki pojawiają się w życiu ludzi na wszystkich kontynentach cztery miliardy razy dziennie. 

P&G koncentruje się na pięciu obszarach kluczowych dla odniesienia sukcesu w branży wyrobów konsumenckich. Nasza firma dąży do tego, aby być liderem w każdej z tych dziedzin.

Zrozumienie konsumenta

Żadna firma na świecie nie zainwestowała w badania konsumenckie więcej niż P&G. Co roku prowadzimy ponad 15 000 badań, w których uczestniczy ponad pięć milionów konsumentów w blisko 60 krajach na całym świecie. W skali światowej, w tego typu badania inwestujemy ponad 350 milionów dolarów rocznie. Dzięki temu dysponujemy wiedzą, która pozwala nam nieustannie wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania. Potrafimy komunikować się z konsumentem tak, aby jak najlepiej zaspokajać jego potrzeby.

Innowacyjność

P&G jest liderem innowacyjności w swojej branży. W dużej mierze wzrost naszej sprzedaży z ostatnich dziewięciu lat zawdzięczamy nowym markom oraz innowacjom produktowym. Nieustannie zwiększamy nasze możliwości w zakresie tworzenia nowych, innowacyjnych rozwiązań, inwestując w tym celu średnio dwa razy więcej niż nasi główni konkurenci. Co więcej, nasze wewnętrzne możliwości innowacyjne dodatkowo wzmacniamy poprzez współpracę z globalną siecią partnerów zewnętrznych. Obecnie ponad połowa wszystkich innowacji produktowych P&G zawiera przynajmniej jeden zasadniczy komponent stworzony przez partnera zewnętrznego. Raporty „SymphonyIRI New Product Pacesetters” – corocznej listy największych innowacji w naszej branży (mierzonych wartością sprzedaży) – potwierdzają skuteczność programów innowacji P&G. Na przestrzeni ostatnich piętnastu lat na liście Top 25 Pacestters znalazło się 125 innowacji P&G – to więcej niż łączny wynik naszych sześciu największych konkurentów. Na tej podstawie SymphonyIRI uznało P&G za najbardziej innowacyjnego producenta pakowanych wyrobów konsumenckich ostatniej dekady, przyznając naszej firmie nagrodę w kategorii „Wybitne Osiągnięcia w Dziedzinie Innowacyjności". W 2009 roku P&G wprowadziła na rynek 5 z 10 najlepszych – w ocenie SymphonyIRI – innowacji w branży wyrobów innych niż spożywcze: Tide Total Care, Gillette Venus Embrace, Bounty Extra Soft, Always Infinity oraz Secret Flawless.

Budowanie marek

W swojej branży P&G jest liderem w dziedzinie budowania marek. Stworzyliśmy najsilniejszy portfel produktowy, w skład którego wchodzi 50 marek o wiodącej pozycji rynkowej. Należą one do grona najlepiej rozpoznawalnych i najbardziej cenionych produktów na świecie. Marki te przynoszą łącznie 90% przychodów P&G oraz ponad 90% zysków firmy na świecie. Wśród nich znajduje się dwadzieścia pięć marek, z których każda generuje roczną sprzedaż o wartości przekraczającej miliard dolarów w skali globalnej.23,00 zł

Gillette Satin Care Touch of Olay Żel do golenia 200 ml

Unikalna formuła żeli Satin Care, z dodatkiem substancji nawilżających i wygładzających, zawiera jedwabne proteiny, które zapewniają możliwie najdelikatniejsze golenie. Składniki kosmetyku dobrano tak, aby zarówno w trakcie, jak i po zabiegu golenia chroniły skórę przed podrażnieniami, nadawały jej gładkości i miękkości, zwiększając jej elastyczność i sprężystość.

Free Shipping
23,00 zł
Availability: W magazynie
12,00 zł

Oral-B Denture szczoteczka do protez 1 szt.

Szczoteczka do protez Oral-b zapewni Ci dokładniejsze czyszczenie protez z resztek pokarmowych z którymi nie poradziły sobie tabletki musujące. Zapewni Ci wyjątkowe uczucie świeżości i skutecznie usunie przebarwienia.

Free Shipping
12,00 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
10,50 zł

Oral-B Essential Floss nić dentystyczna miętowa woskowana 50m

Samo szczotkowanie nie pozwala dotarzeć do wszystkich trudnodostępnych miejsc, w których tworzy się płytka nazębna. Ale nić dentystyczna Oral-B Essential Floss może tam dotrzeć. Dzięki delikatnej woskowanej powłoce i teksturze odpornej na rozrywanie z łatwością wślizguje się między zęby. 

Free Shipping
10,50 zł
Availability: W magazynie