List of products by brand SCA Hygiene Products

Firmy SCA i TENA od kilkudziesięciu lat starają się jednak ograniczać ten wpływ i szukać sposobów na poprawę funkcjonalności produktów oraz ograniczenie ich oddziaływania na środowisko naturalne. 

Higieniczne produkty chłonne od lat wyznaczają kierunek rozwoju standardów higieny we współczesnym świecie.  Firma TENA odgrywa w tym procesie ważną rolę, podnosząc jakość życia osób cierpiących na inkontynencję, jak również ich opiekunów. Jak niemal wszystkie produkty wytwarzane i używane przez człowieka, także i nasze wyroby mają wpływ na środowisko naturalne. Firmy SCA i TENA od kilkudziesięciu lat starają się jednak ograniczać ten wpływ i szukać sposobów na poprawę funkcjonalności produktów oraz ograniczenie ich oddziaływania na środowisko naturalne. Więcej informacji na temat naszego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego i zrównoważonego rozwoju znajduje się tutaj.

11,50 zł

Tena Lady Mini Plus specjalistyczne podpaski 760311 16 szt.

Dyskretny, przedłużony wkład TENA Lady Mini Plus, zapewniają dodatkową ochronę. TENA Lady Mini Plus zapewniają wyższą chłonność niż zwykłe podpaski. Większa pewność dzięki systemowi zapobiegającemu powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Skutecznie izolują wilgoć z dala od skóry

Free Shipping
11,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
6,90 zł

Tena Lady Mini specjalistyczne podpaski 757138 10 szt.

W rozmiarze niewielkiej podpaski higienicznej, stworzone dla ochrony w lekkim stopniu nietrzymania moczu. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort na cały dzień. Specjalistyczne podpaski TENA Lady Mini pozostają suche, nawet poddane naciskowi. Większa pewność dzięki systemowi zapobiegającemu powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Free Shipping
6,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
13,00 zł

Tena Lady Mini specjalistyczne podpaski 760210 20 szt.

W rozmiarze niewielkiej podpaski higienicznej, stworzone dla ochrony w lekkim stopniu nietrzymania moczu. Zapewniają bezpieczeństwo i komfort na cały dzień. Specjalistyczne podpaski TENA Lady Mini pozostają suche, nawet poddane naciskowi. Większa pewność dzięki systemowi zapobiegającemu powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.t.

Free Shipping
13,00 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.