List of products by brand Albert Polska

Firma ALBERT Polska Sp. z. o. o. powstała w 1995 roku. Od samego początku naszej działalności towarzyszyły nam dwie podstawowe wartości: produkować najwyższej jakości i bezpieczne produkty.

Firma ALBERT Polska Sp. z. o. o. powstała w 1995 roku. Od samego początku naszej działalności towarzyszyły nam dwie podstawowe wartości: produkować najwyższej jakości, bezpieczne produkty, a także być blisko klientów oferując im najlepszy serwis i warunki współpracy pozwalające na partnerski rozwój.

Od 1998 roku nasze starania, by sprostać, a nawet przewyższyć wymagania naszych klientów, dodatkowo wsparliśmy systemem zarządzania jakości ISO 9001 i ISO 13485, który nie przerwanie spaja i rozwija nasze pro jakościowe nastawienie.

Stworzyliśmy markę SANITY oferującą paletę różnorodnych produktów, wśród których znajdują się między innymi artykuły dla matki i dziecka, wyroby rehabilitacyjne i medyczne.

Dystrybuujemy marki takie jak Sensilis czy Geratherm, których cechą wspólną i nadrzędną jest najwyższa jakość i nowoczesność, co kapitalnie wpisuje się w charakterystykę naszej oferty.

Dzień dzisiejszy to prężnie rozwijająca się firma, oparta przede wszystkim na kompetentnym, zaangażowanym i dobrze zorganizowanym zespole ludzi.129,50 zł

Inhalator Sanity Dla dzieci AP 2516 1 szt

Inhalator DLA DZIECI marki Sanity to wyrób medyczny zaprojektowany do terapii inhalacyjnych dzieci. Przeznaczony do codziennej profilaktyki zdrowych płuc oraz do prowadzenia terapii wziewnej w warunkach domowych.

Free Shipping
129,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
10,90 zł

Kleszcz Stop spray na kleszcze i komary 100ml

Odstraszysz insekty przyjemnym zapachem. Produkt jest idealny podczas podróży, zapewnia skuteczną ochrona na wiele godzin i nie zawiera DEET. Przeznaczony jest do stosowania na skórę. Działa odstraszająco na komary i kleszcze.

Free Shipping
10,90 zł
Availability: W magazynie
16,50 zł

Termofor 2l 1szt.

Gumowy termofor 2l - ciepłe okłady przynoszą ulgę w wielu dolegliwosciach, dlatego też warto mieć w domu termofor, który rozgrzeje i zmniejszy ból.

Free Shipping
16,50 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Termofor w pokrowcu 2l 1szt.

Termofor stosowany jest w celach profilaktyczno - leczniczych do miejscowego wygrzewania ciała. Dodatkowo wyposażony w pokrowiec z miękkiej flanelii, miły w dotyku.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie