List of products by brand Vitaprodukt

Firma Vitaprodukt s.r.o. została założona w roku 1992 w Popradzie (Słowacja) jako rozwinięcie rodzinnych tradycji w obszarze produkcji prozdrowotnej prowadzonej w ramach firmy Dimenzia. 

Firma Vitaprodukt s.r.o. została założona w roku 1992 w Popradzie (Słowacja) jako rozwinięcie rodzinnych tradycji w obszarze produkcji prozdrowotnej prowadzonej w ramach firmy Dimenzia. Na przestrzeni lat obie firmy dopracowały się oryginalnych receptur opartych o nowoczesne technologie. Firma Vitaprodukt specjalizuje się w dwóch obszarach:

- Produkty stomatologiczne służące wybielaniu i dbaniu o zdrowie i higienę jamy ustnej i zębów

- Produkty oparte na licencjonowanej technologii pozyskiwaniu beta-glucanu z boczniaka mające zastosowanie w kilku obszarach terapeutycznych

Nowoczesność produkcji firmy Vitaprodukt jest oparta na kilku mocnych filarach. Przede wszystkim ponad 20 lat własnych doświadczeń, które doprowadziły jakość produktów do standardów przewyższających konkurencyjne produkty. Potwierdzeniem jakości produktów jest również jakość wytwarzania potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2000 wydanym przez SGS (Wielka Brytania). Innym potwierdzeniem jakości naszych produktów jest ich wieloletnia i stale rozwijająca się obecność  na rynkach Europy i Ameryki Północnej. W Europie nasze produkty są dostępne m. in. w  Słowacji , Czechach, Niemczech, Izraelu, a także w Polsce od ponad 10 lat. Stany Zjednoczone i Kanada należą do odbiorców na kontynencie amerykańskim. 

Kolejnym dowodem na staranność w przygotowywaniu naszej oferty są europejskie rejestracji niektórych produktów jako wyroby medyczne. Są to oczywiście produkty do samodzielnego stosowania przez pacjentów w warunkach domowych, ale z racji na leczniczy charakter muszą one przejść specjalną procedurą rejestracyjna , która potwierdza ich bezpieczeństwo i skuteczność. Pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie są rejestrowane jako suplementy diety oraz kosmetyki. Wszystkie produkty obecne w naszej ofercie – bez względu na formę rejestracji – mają silne oparcie na standardach stosowanych w farmacji lub własne badania kliniczne potwierdzające ich jakość i wiarygodność.

Vitaprodukt ma również wieloletnie doświadczenie w produkcji preparatów opartych na beta-glucanie. To doświadczenie ma swoje mocne podstawy wieloletnich badaniach prowadzonych na uczelniach Słowackich i Czeskich nad beta-gluacanem, które to w tym obszarze należą do czołówki światowej. Beta-gliucany, a  także ekstrakty wieloskładnikowe oparte na beta-gluacanie, mają bardzo szerokie spektrum terapeutyczne. Do najbardziej znanych obszarów, gdzie beta-glucan ma potwierdzone zastosowanie należą:

- wzmacnianie odporności

- obniżanie poziomu złego cholesterolu

- wspomaganie przy terapiach nowotworowych

Firma Vitaprodukt jest nastawiona na dalszy rozwój i coraz lepsze zaspakajanie potrzeb konsumentów. W tym celu w roku 2010 powstał polski oddział firmy jako Vitaprodukt sp. z o.o. Pierwszym celem polskiego Vitaproduktu jest poprawa dostępności naszych produktów dla klientów. W roku 2011 nasza oferta będzie się powiększać, o czym będziemy informować Państwa na bieżąco licząc na Państwa zainteresowanie. Celem naszej aktywności będzie jak zawsze przygotowanie produktów o wysokiej jakości i skuteczności służących Państwa zdrowiu i urodzie.24,00 zł

Biała Perła Krystaliczna Biel pasta wybielająca zęby 75 ml

Wybielająca pasta do zębów Biała Perła Krystaliczna Biel zapewnia wyjątkową, stomatologiczną jakość wybielania. Specjalna formuła enzymatyczno-pigmentowa zastosowana w paście zapewnia efektowny połysk, usuwając osady i zanieczyszczenia z zębów oraz rozjaśnia zęby pokrywając je drobinami krystalicznej bieli. 

Free Shipping
24,00 zł
Availability: W magazynie
22,50 zł

Biała Perła dla palaczy pasta wybielająca zęby 75 ml

Stomatologiczna pasta wybielająca Biała Perła, zalecana osobom palącym, dotkniętym problemem nieestetycznych przebarwień na zębach pochodzących od dymu papierosowego. Pasta skutecznie pomoże usunąć nalot i utrzymać świeży oddech w jamie ustnej.

Free Shipping
22,50 zł
Availability: W magazynie
25,90 zł

Biała Perła Intensywna Terapia pasta wybielająca zęby 75 ml

Formuła enzymatyczno-oksydacyjna zapewnia intensywne wybielanie dzięki dokładnej penetracji szkliwa przez aktywne składniki pasty. Pasta usuwa powierzchniowe i głębokie zanieczyszczenia szkliwa przywracając naturalną biel zębów.

Free Shipping
25,90 zł
Availability: W magazynie
42,90 zł

Biała Perła Jutro Impreza 1op.

Najnowszy produkt z serii BIAŁA PERŁA. Przeznaczony dla osób pragnących szybko i bardzo prosty sposób poprawić biel swoich zębów. Widoczny efekt w parę dni.

Free Shipping
42,90 zł
Availability: W magazynie