List of products by brand Noris Pharma

NORIS PHARMA jest innowacyjną Szwajcarska firma farmaceutyczna specjalizująca się w rozwoju i licencjonowania produktów farmaceutycznych, kosmetyków i wyrobów medycznych.

NORIS PHARMA AG projektuje i sprzedaje innowacyjne produkty medyczne. Firma opiera się na wielu latach badań i doświadczeń zespołu chemików, biologów, farmaceutów i lekarzy, jak i sprzedawców. Oferta firmy jest stale rozbudowywana poprzez nowe własnych innowacji oraz projektów nabytych. Portfolio obejmuje leki, wyroby medyczne i produkty do pielęgnacji skóry.


NORIS PHARMA tworzy produkty dla rynku farmaceutycznego, i ma od początku pracował
na stworzenie globalnej sieci partnerów rynkowych. Model biznesowy oparty jest na współpracy z dostawcami technologii i dystrybutorów.

NORIS PHARMA całym świecie
Nasze produkty są dostępne w wielu krajach w Europie, Azji i Ameryce Północnej. NORIS PHARMA we współpracy ze wszystkimi partnerami rozszerza swoją ostrość przez rozwój innowacyjnych produktów w szerokim zakresie wskazań medycznych. 

84,50 zł

Bliznasil Plastry na blizny cieliste 17cm x 3,5cm 3szt.

Plastry na blizny Bliznasil pomagają zmniejszać widoczność blizn. Są to cieliste plastry silikonowe, które wyrównują koloryt skóry, uelastyczniają bliznę, a także ograniczają nieprzyjemne uczucie napięcia, chronią również bliznę przed podrażnieniem.

Free Shipping
84,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
35,50 zł

Bliznasil żel blizny forte 15g

Wzbogacona formuła Żelu na blizny forte Bliznasil zawiera witaminy C i E oraz ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej. Preparat polecany jest do stosowania między innymi w leczeniu blizn pooperacyjnych, blizn pourazowych oraz blizn potrądzikowych.

Free Shipping
35,50 zł
Availability: W magazynie
30,90 zł

Bliznasil żel hypoalergiczny na blizny 15g

Żel hypoalergiczny na blizny Bliznasil to kompozycja silikonów, które wykazują właściwości wspomagające leczenie blizn. Hipoalergiczna formuła preparatu jest odpowiedni dla osób ze skórą wrażliwą oraz skłonnością do występowania podrażnień i alergii.

Free Shipping
30,90 zł
Availability: W magazynie
31,50 zł

Bliznasil żel silikonowy 15g

BLIZNASIL to preparat w postaci żelu silikonowego na blizny, który działa wygładzająco i rozjaśniająco wobec stwardniałych blizn. Neutralizuje swędzenie skóry i widocznie zmniejsza stopień jej odbarwienia.

Free Shipping
31,50 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
17,10 zł

Diosmed krem na zmęczone nogi 40 g

Krem DIOSMED jest wyjątkowym preparatem, który dzięki unikalnemu połączeniu dwóch aktywnych składników: diosminy i heparyny, szybko przynosi ulgę obolałym i zmęczonym nogom.Free Shipping
17,10 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Nappiderm Krem przeciw odparzeniom 90g

NAPPIDERM to hipoalergiczny krem ochronny, który wykazuje właściwości przeciwzapalne i przeciwdziała tworzeniu się odparzeń. Dodatkowo łagodzi podrażnienia występujące na delikatnej skórze dziecka.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie
18,50 zł

Neodex Maść dla dzieci i niemowląt 30g

Neodex Maść dla dzieci i niemowląt, to bardzo delikatny, hipoalergiczny kosmetyk o działaniu ochronnym i natłuszczającym na wrażliwą skórę najmłodszych. Zawiera w składzie dekspantenol oraz alantoinę.

Free Shipping
18,50 zł
Availability: W magazynie