List of products by brand Diather

Idea jaka nam towarzyszy od chwili założenia firmy to zwiększenie dostępności innowacyjnych rozwiązań, nie tylko dla profesjonalistów, ale przede wszystkim dla pacjentów.

Specjalizujemy się w produktach wspomagających terapię jak również w szybkich testach diagnostycznych przeznaczonych dla pacjentów i profesjonalistów. Stale rozbudowujemy swoją oferty, aby sprostać wymaganiom każdego z osobna.

Posiadamy całą gamę testów dla profesjonalistów, poczynając od testów ciążowych, poprzez testy wykrywające antygeny wirusów, aż do specjalistycznych testów odpowiadających aktualnej sytuacji na świecie – COVID-19 wywołane wirusem SARS-CoV-2.

Z myślą o pacjentach stworzyliśmy cała linię produktów do samokontroli, takich jak innowacyjny TEST WITAMINA D, TEST TSH, TEST FERRYTYNA.

  • Nowy
47,90 zł

Diather Test Alergia pies kot 1op.

TEST ALERGIA pies kot (1 test) domowy test do wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgE swoistych wobec alergenów sierści psa i kota.

Free Shipping
47,90 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
10,90 zł

Diather Test Narko THC mocz 1op.

TEST NARKO THC mocz (1 szt) to jednorazowy, domowy test paskowy do wykrywania obecności narkotyków w moczu. Test pozwala wykryć w moczu badanej osoby obecność:

  • THC – marihuana, haszysz,

Free Shipping
10,90 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
35,90 zł

Diather Test Nietolerancja glutenu+celiakia 1szt.

TEST NIETOLERANCJA glutenu + celiakia (1 test) domowy, kasetkowy test immunochromatograficzny przeznaczony do wykrywania swoistych przeciwciał klasy IgA skierowanych przeciwko transglutaminazie tkankowej (tTG) i gliadynom (DGP).

Free Shipping
35,90 zł
Availability: W magazynie