Lista produktów marki Optima Natura

Optima Natura sp. z o.o. to innowacyjna firma powstała w grudniu 2016 w sercu Warmii i Mazur właściciel marek Optima Natura i Olejek Złodziei, ekspert w dziedzinie aromaterapii.

W Optima Natura zajmujemy się produkcją, konfekcją, marketingiem i sprzedażą 100% naturalnych olejków eterycznych, obecnie występujących w 22 wariantach. Dodatkowo w ofercie posiadamy naturalne oleje do pielęgnacji skóry i masażu. Naszym oczkiem w głowie jest Olejek Złodziei. Nasze produkty sprzedawane są głównie w aptekach.

Produkty Optima Natura powstają w nowo wybudowanym obiekcie produkcyjno-magazynowym którego zapleczem są też biura i laboratorium. Całość  spełnia najwyższe standardy GMP w zakresie produkcji kosmetyków aptecznych.

Dbając o każdy szczegół na wszystkich etapach produkcji i mając przekonanie, że nasze naturalne olejki to sztuka w aromaterapii, z inicjatywy właścicieli spółki w obiekcie utworzyliśmy także galerię młodej sztuki. Wśród najbardziej obiecujących autorów XXI wieku znajdują się też dzieła artystów uznanych przez Muzeum Narodowe w Gdańsku.

Mając pełne przekonanie, że innowacyjny produkt jakim jest Olejek Złodziei, 100% naturalne Olejki Eteryczne i oleje do pielęgnacji, ze względu na swoje przeznaczenie idealnie wpisują się w aktualne trendy bio, eco, wellbeing, zdecydowaliśmy, że Optima Natura w 2020 roku rozpoczyna promocję na rynkach eksportowych np. będzie się prezentować na targach Cosmoprof w Bolonii czy Expopharm w Düsseldorfie.Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji