List of products by brand Puwer Polska

Spółka Puwer Polska jest nową, bardzo prężnie rozwijającą się firmą na rynku farmaceutycznym.

Spółka Puwer Polska jest nową, bardzo prężnie rozwijającą się firmą na rynku farmaceutycznym.

Największą wartość naszej firmy stanowi zespół wyjątkowych ludzi, których wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i marketingowej, gwarantuje najwyższy poziom produktów oraz świadczonych dla naszych klientów usług.

Spełniamy najwyższe standardy, wykorzystując rozwój nauki oraz najnowsze technologie do wdrażania kolejnych produktów. Nasze suplementy diety i wyroby medyczne są najwyższej jakości, dzięki współpracy z wykwalifikowaną kadrą w dziale wdrożeniowym, jak również dzięki zachowaniu zasad produkcji HACCP, GMP oraz standardów CAP.

Naszą misją, którą z pełnym zaangażowaniem i konsekwentnie staramy się realizować w życiu zawodowym jest przede wszystkim zadowolenie i zdrowie naszych pacjentów, co z pewnością jest najważniejszą miarą naszego sukcesu.15,50 zł

Circo3System tabletki 30 tabl.

Circo3System to suplement diety przeznaczony do stosowania w celu wsparcia funkcjonowania krążenia żylnego.

Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Potassium SR Puwer kapsułki 100kaps.

Potassium SR Puwer to suplement diety przeznaczony jest do stosowania jako preparat ułatwiający pokrycie zapotrzebowania organizmu na potas.

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
43,50 zł

RFLEX Ultra Hydrolize saszetki 30 sasz.

RFLEX ultra hydrolize to suplement diety, który wspomaga produkcję kolagenu celem zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości.

Free Shipping
43,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie