Lista produktów marki Filofarm

Polska firma farmaceutyczna Filofarm to doświadczony producent leków, obecny na rynku od 1947 roku.

Polska firma farmaceutyczna Filofarm to doświadczony producent leków, obecny na rynku od 1947 roku. Flagowym produktem firmy Filofarm jest Aspargin — lek, który pozwala uzupełnić niedobory potasu oraz magnezu, polecany przez lekarzy i farmaceutów już od 50 lat.

 

Filofarm, jako doświadczony producent leków, gwarantuje, że Aspargin jest lekiem:

  • nieustannie monitorowanym pod kątem składu – innowacyjne zaplecze badawcze i sprzętowe Filofarm to najlepsza gwarancja bezpiecznego, w pełni kontrolowanego składu
  • wygodnym w stosowaniu
  • bezpiecznym dla pacjenta – pod warunkiem, że jest stosowany pod kontrolą i zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.

Aspargin to bezpieczny i sprawdzony lek, który już od 50 lat skutecznie dostarcza tych magnezu i potasu. W jego składzie znajdują się magnezowa i potasowa sól kwasu asparginowego. To one zapewniają efektywną przyswajalność obu substancji oraz ich efektywne wykorzystanie przez organizm.

Magnez oraz potas to pierwiastki niezbędne dla prawidłowej pracy organizmu. Ich niedobory mogą być m.in. przyczyną skurczów mięśni, bezsenności, osłabienia, problemów z koncentracją, ale także zaburzeń pracy serca czy nadciśnienia. Właśnie dlatego lekarze często zalecają pacjentom uzupełnianie deficytów tych pierwiastków.Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji