List of products by brand TOPNATUR

TOPNATUR s.r.o. jest odnoszącą sukcesy firmą, która działa na rynku spożywczym od 1996 roku i której zasięg i pole działania stale się rozwijają.

TOPNATUR s.r.o. jest odnoszącą sukcesy firmą, która działa na rynku spożywczym od 1996 roku i której zasięg i pole działania stale się rozwijają. Firma koncentruje się na zdrowych produktach żywnościowych, rozszerzając gamę suszonych napojów warzywnych (kokos, owies, napój gryczany ...), ale także inne produkty z kategorii suplementów diety. Produkty dla zdrowych jelit i trawienia oraz zielona żywność stały się głównymi przedstawicielami tej kategorii. Firma jest głównym producentem kąpieli owsianych dla osób z wypryskiem atopowym i różnymi zapaleniami skóry.

    W miarę stopniowego zwiększania obrotów i wielkości firmy rozszerzano zakres jej działalności. W 2005 r. Powstało centrum TOP SUROVINY, które zajmuje się dostawami surowców dla przemysłu spożywczego.

    W 2017 roku firma wprowadziła na rynek nowe produkty, w tym owsiankę PROBIO, aby wesprzeć organizm witaminami, minerałami, błonnikiem i 6 szczepami probiotycznymi. Produkty TOPNATUR to wysokiej jakości rozwiązanie dla osób z dietą bezglutenową z nietolerancją laktozy, nadają się dla wegan, a niektóre z naszych produktów pokochają nawet najmniejsze.
    Od 2007 roku TOPNATUR s.r.o. w nowych halach produkcyjnych i magazynowych w Slušovicach, które są wyposażone w najnowszą technologię i spełniają najbardziej wymagające kryteria higieniczne i inne. Od 2005 roku TOPNATUR s.r.o. Posiadacz certyfikatów zgodnie z międzynarodowym standardem systemu jakości i zarządzania jakością HACCP, BIO i IFS Food w wersji 6.