List of products by brand Laboratorios KIN

Firma Laboratorios KIN założona została w 1964 roku w Hiszpanii. Obecna jest w 60 krajach świata.

irma Laboratorios KIN założona została w 1964 roku w Hiszpanii. Obecna jest w 60 krajach świata. Nieustannie się rozwija i zdobywa coraz to nowe rynki. Jej celem jest propagowanie i wspieranie rozwoju kultury higieny jamy ustnej. Laboratorios KIN profesjonalnie zajmuje się ochroną zębów i dziąseł oraz zapobieganiem i zwalczaniem różnych chorób w jamie ustnej. Preparaty KIN są specjalistycznymi środkami stomatologicznymi, które działają zarówno leczniczo jak i profilaktycznie. Najwyższa jakość i innowacyjność produktów jest tajemnicą sukcesu marki KIN. We współpracy z uniwersytetami Laboratorios KIN otrzymało patenty przyznane w różnych krajach, między innymi w Hiszpanii, Niemczech, Francji, Grecji, we Włoszech w Wielkiej Brytanii, Meksyku, Chile, czy też Arabii Saudyjskiej. Posiada łącznie 7 patentów krajowych i międzynarodowych. Dzięki osiągnięciom technologicznym oraz innowacyjności może poszczycić się dużym zaufaniem i zainteresowaniem jej preparatami zarówno ze strony lekarzy stomatologów, farmaceutów jak i pacjentów. Marka KIN dąży do bycia jednym ze światowych liderów zajmujących się opieką zdrowotną jamy ustnej. Preparaty marki KIN są polecane przez stomatologów na całym świecie.

31,90 zł

KIN CARE GEL ŻEL BIOADHEZYJNY 15ml

KIN Care gel żel bioadhezyjny szybko goi dziąsła, regeneruje tkanki i przynosi ulgę w bólu. Zawarty w żelu aloes nawilża, goi i ma właściowści przeciwzapalne. Karbomer wydłuża działanie substancji czynnej w miejscu chorobowym. Kwas hialuronowy goi stany zapalne oraz rany chirurgiczne.

Free Shipping
31,90 zł
Availability: W magazynie
20,00 zł

PerioKIN żel 30ml

PerioKIN żel do miejscowego stosowania przy chorobach dziąseł i przyzębia. Działanie preparatu oparte jest o chlorheksydynę 0,20% środek o silnym działaniu bakteriobójczym i bakteriostatycznym. Dzięki chlorheskydynie perioKIN żel doskonale nadaje się do zapobiegania i leczenia chorób dziąseł i przyzębia.

Free Shipping
20,00 zł
Availability: W magazynie