Lista produktów marki Ducenti

Ducenti zajmuje się wyszukiwaniem ciekawych produktów farmaceutycznych w Europie i na całym świecie i wprowadzaniem ich na polski rynek.

Firma Ducenti zajmuje się wyszukiwaniem ciekawych produktów farmaceutycznych w Europie i na całym świecie i wprowadzaniem ich na polski rynek. Staramy się, aby nasza oferta była różna od tego, co jest już dostępne w Polsce. W naszych poszukiwaniach stawiamy przede wszystkim na artykuły wysokiej jakości, wykonane przy użyciu innowacyjnych technologii i pochodzące od uznanych w świecie producentów. Oferowane przez nas produkty są wykonane z dużą dokładnością i zaprojektowane według nowoczesnego wzornictwa. Dla nas najważniejsza jest jakość wprowadzanych na rynek artykułów i ich funkcjonalność, ale liczy się również estetyka wykonania. Dlatego nawiązujemy współpracę z firmami, których marka jest znana i ceniona na rynku światowym. W chwili obecnej współpracujemy z następującymi producentami:

  • RIEMSER Prarma GmbH (producent Herpotherm® i bite away®),
  • McKeon Products, Inc. (producent zatyczek do uszu Mack’s®),
  • Shantys Ltd. (producent Nitcomb™ i Pill Mate®).

 

Stale poszukujemy możliwości rozwoju i wprowadzania na rynek nowych produktów, które sprawią, że życie naszych Klientów stanie się łatwiejsze. Pragniemy, aby Państwo zaangażowali się w proces budowania oferty naszej firmy, poprzez przesyłanie nam informacji o ciekawych produktach farmaceutycznych, których jeszcze nie ma w Polsce, a które wzbogaciłyby nasz rodzimy rynek.

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji