List of products by brand Laboratoria Polfa Łódź

Polfa Łódź to renomowana polska marka i ekspert w produkcji suplementów z wapniem, które jako pierwsza wprowadziła na rynek farmaceutyczny.

Polfa Łódź to renomowana polska marka i ekspert w produkcji suplementów z wapniem, które jako pierwsza wprowadziła na rynek farmaceutyczny. Firma została założona w 1933 roku i nieustannie się rozwija, dbając o zdrowie polskich rodzin już ponad 80 lat. Od początku istnienia Polfy Łódź najważniejsza była wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. W ofercie Laboratoria Polfa Łódź znajdują się preparaty farmaceutyczne niezbędne w każdej domowej apteczce: leki przeciwbólowe, preparaty na przeziębienie i grypę, witaminy i minerały, środki na alergię oraz preparaty z szeroko rozumianej pierwszej pomocy.

10,50 zł

Alergo Max 5mg tabletki 10 tabl.

Lek dla alergików, którzy marzą o tym, by nie ograniczał ich zatkany nos, łzawienie i swędząca pokrzywka. Tabletki zawierają desloratadynę, czyli substancję przeciwhistaminową.

Free Shipping
10,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
  • Nowy
57,50 zł

HELICOgastrin kapsułki 14 kaps.


Szczep Lactobacillus reuteri DSM 17648 wpływa na bakterie Helicobacter pylori wiążąc je i agregując w żołądku, a następnie eliminując z organizmu bez negatywnego wpływu na mikrobiotę jelitową.

Free Shipping
57,50 zł
Availability: W magazynie
8,90 zł

ImmunoStim kapsułki 7kaps.

Suplement diety Immunostim zawiera m.in. witaminę D i witaminę C. Preparat zaleca się wszystkim osobom, które chcą uzupełnić codzienną dietę w te substancje.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie
  • Nowy
8,90 zł

Magnez organiczny + B6 tabletki 50tabl.

Magnez pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz układu nerwowego. Witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: W magazynie