List of products by brand Ginseng Poland

Firma Ginseng Poland należy do wiodących importerów i dystrybutorów naturalnych, wieloskładnikowych preparatów roślinnych.Firma Ginseng Poland należy do wiodących importerów i dystrybutorów naturalnych, wieloskładnikowych preparatów roślinnych. Powstała w 1991 roku, początkowo oferowała klientom obecne już od 5 tysięcy lat w tradycyjnej medycynie chińskiej ekstrakty z żeń-szenia. Wciąż poszerzając swoją ofertę, obecnie oprócz produktów Ginseng 200 oraz Ginseng 500 firma oferuje wysokiej jakości produkty roślinne i suplementy diety wytwarzane przez najlepsze firmy na całym świecie, między innymi - Natural Factors Kanada, Cyanotech Corporation USA, Organic by Nature USA, Meheco – Chiny, Plantapol – Hiszpania, Pfizer – Francja, Sabinsa Niemcy.  Spełniają one wysokie, międzynarodowe standardy w zakresie produkcji, jakości, bezpieczeństwa. Oferowane produkty pochodzą z wysoko selekcjonowanych roślinnych ekstraktów tak aby całkowicie wykorzystać ich drogocenne właściwości. Posiadają odpowiednie badania i certyfikaty i przede wszystkim są dopuszczone do sprzedaży na rynku polskim zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami.

28,90 zł

Ginseng 200 10 fiolek x 10 ml

Ginseng 200 suplement diety  to połączenie wysokiej jakości oryginalnego chińskiego żeń-szenia , mleczka pszczele i miodu.

Free Shipping
28,90 zł
Availability: W magazynie
30,90 zł

Ginseng 500 10 fiolek x 10 ml

Korzeń żeń-szenia stosowany jest od tysięcy lat w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej w problemach z koncentracją, witalnością i sprawnością intelektualną. Ginseng 500 zawiera oryginalny chiński Panax Ginseng połączony z łatwo przyswajalnym miodem . Ginseng 500 stanowi doskonałe uzupełnienie codziennej diety.

Free Shipping
30,90 zł
Availability: W magazynie
33,90 zł

Ginseng 500 Plus 10 fiolek x 10 ml

Ginseng 500 Plus suplement diety to połączenie wysokiej jakości oryginalnego chińskiego żeń-szenia, mleczka pszczele, miodu, cytryńca chińskiego i zielonej herbaty.

Free Shipping
33,90 zł
Availability: W magazynie