List of products by brand Vitama

Vitama S.A. powstała dzięki połączeniu kapitału kanadyjskiego z polskim.

Vitama S.A. powstała dzięki połączeniu kapitału kanadyjskiego z polskim. Jesteśmy firmą farmaceutyczną, której rozwój ukierunkowany jest na dostarczenie Pacjentom skutecznych, nowoczesnych a zarazem bezpiecznych produktów w przystępnej cenie.  Skupiamy się przede wszystkim na preparatach w tych grupach terapeutycznych, które znajdują swoje zastosowanie w najpowszechniejszych schorzeniach. Posiadamy w swoim portfolio leki na receptę, OTC i suplementy diety z wielu kategorii terapeutycznych.

Nasza filozofia działania
Bezpieczeństwo stosowania naszych leków jest dla nas jednym z priorytetów i dlatego jest stale monitorowane. Starając się podążać za wyzwaniami współczesnego świata, pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami we wszystkich obszarach swojego działania: farmacji, medycyny, badań, technologii i marketingu.
Idea odpowiedzialności społecznej (CSR) to jeden z kluczowych elementów naszej strategii działania. W sposób profesjonalny, etyczny i rzetelny chcemy realizować cele ekonomiczne, budując jednocześnie dobre relacje z pacjentami, środowiskiem medycznym i partnerami handlowymi.  Nade wszystko cenimy naszych pracowników, bo bez nich nie odnosilibyśmy kolejnych sukcesów.

7,90 zł

Cetip 10mg tabletki powlekane 10tabl.

Wskazania: w leczeniu osób z katarem siennym (sezonowe alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa), występującymi przez cały rok alergiami, np. alergią na kurz lub sierść zwierząt (całoroczne alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa), a także z obrzękiem, zaczerwienieniem i swędzeniem skóry (pokrzywa). 

Free Shipping
7,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
15,50 zł

Ibunid dla dzieci FORTE 200mg/5ml zawiesina o smaku truskawkowym 100 ml

Ibunid dla dzieci Forte w postaci zawiesiny doustnej jest lekiem kierowanym do niemowląt w wieku od 3 miesięcy i dzieci, zawierającym ibuprofen – lek należący do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), który łagodzi takie dolegliwości jak gorączka, ból i obrzęk.
Free Shipping
15,50 zł
Availability: W magazynie
19,90 zł

Medibiotic Entero kapsułki 20 kaps.

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego  stosowany w celu uzupełnienia mikroflory jelit dla całej rodziny.

Free Shipping
19,90 zł
Availability: W magazynie
38,50 zł

Ortopedina FLEX saszetki 30 sasz.

Ortopedina FLEX produkt o składzie specjalnie opracowanym w celu wspomagania utrzymania sprawności stawów, kości i mięśni.

Free Shipping
38,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie