List of products by brand Mugga

Produkty marki Mugga powstają w belgijskiej firmie Jaico RDP NV. Firma została założona 25 marca 1987 i od tamtego czasu innowacyjnie zajmuje się produkcją wysokiej klasy repelentów.

Produkty marki Mugga powstają w belgijskiej firmie Jaico RDP NV. Firma została założona 25 marca 1987 i od tamtego czasu innowacyjnie zajmuje się produkcją wysokiej klasy repelentów. Przedsiębiorstwo nieprzerwalnie współpracuje z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii (ITMA ) oraz szwajcarskim Instytutem Zdrowia Publicznego (TPH) w Szwajcarii. Repelenty z serii Mugga były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na prestiżowych międzynarodowych wystawach. Otrzymały także specjalne wyróżnienia Unii Europejskiej za skuteczność działania, a flagowym produktem jest opatentowany Roll-on Jaico Mosquito Mleczko w Polsce znany jako Mugga Roll-on, który zdobył największą ilość nagród m.in.

  • Honorowy Złoty Certyfikat TransTech - Montreal International na wystawie wynalazków w Kanadzie.
  • Złoty Medal w Genewie Invention Expo – na Międzynarodowej wystawie wynalazków w Szwajcarii.
  • l'Ecureuil Invention Expo Paris - Międzynarodowa wystawa wynalazków we Francji.
  • Interessent Cena opeV Invention Expo Wiedeń - Międzynarodowa wystawa wynalazków w Austrii.
  • Ighest wyróżnienie przez Generalny Bank Belgii Bruksela Eureka - Międzynarodowa wystawa wynalazków Belgii.
  • Oscar publiczny Eureka w Brukseli - Międzynarodowa wystawa wynalazków w Belgii.

 

Wszystkie produkty Mugga są objęte badaniami porównawczymi z produktami konkurencyjnymi przez niezależne organizacje konsumenckie i we wszystkich tych badaniach zajmują najczęściej najlepsze opinie recenzyjne. Produkty przed wprowadzeniem do obrotu są też poddawane rygorystycznym testom laboratoryjnym i terenowym.Firma rocznie sprzedaję kilkadziesiąt milionów sztuk środków odstraszających owady do zewnętrznych dystrybutorów farmaceutycznych i można je spotkać wielu krajach Europy, Ameryki, Azji czy na Karaibach. Jaico rejestruje szeroki zakres produktów objętych nową dyrektywą unijną 528/2012 i jest jedną z największych firm produkujący repelenty na insekty na świecie.

15,90 zł

Kokoda balsam kojący po ukąszeniu 50ml

Kojąca receptura łagodzi ból i swędzenie po ukąszeniach owadów, poparzeniach roślinami i meduzami. Przeznaczony dla osób dorosłych oraz dzieci od 2 roku życia, do stosowania miejscowego.

Free Shipping
15,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
24,90 zł

Mugga Extra Strong 50% Deet roll-on 50ml

Oryginalny preparat na kleszcze i komary Mugga Rolka (roll-on). Repelent w formie płynnej do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej DEET.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
17,90 zł

Mugga Insect Repelent 20% Deet roll-on 50ml

Oryginalna Mugga Rolka ( roll-on). Repelent na komary w formie płynnej do bezpośredniej aplikacji na odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej deet chroniącej ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektam.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
17,90 zł

Mugga Insect Repelent 9,4% Deet spray 75ml

Oryginalny na rynku Polskim środek na komary i kleszcze Mugga Spray dla dzieci. Preparat w formie płynu do bezpośredniej aplikacji na odzież i odkryte części ciała, oparty na skutecznej notyfikowanej przez Unie Europejską substancji aktywnej DEET chroniącej ciało ludzkie przed różnego rodzaju groźnymi dla zdrowia insektami.

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.