List of products by brand Hauster

Hauster jest doświadczoną polską firmą prężnie rozwijającą się na rynku ochrony zdrowia. 

Hauster jest doświadczoną polską firmą prężnie rozwijającą się na rynku ochrony zdrowia. Jako producent wyrobów farmaceutycznych dostarczamy bezpieczne i sprawdzone preparaty.  Uzupełniamy codzienną dietę w wysokiej jakości produkty.

Nadmiar obowiązków, brak czasu oraz postępujący proces starzenia się społeczeństwa sprawiają, że trudno każdemu z nas dbać o zachowanie odpowiedniej siły i witalności. Tworzone przez nas produkty są odpowiedzią na potrzeby codziennej diety. Ułatwiają postępowanie przy najczęstszych dolegliwościach oraz  wspierają równie istotną ochronę i profilaktykę. Za pomocą starannie wyselekcjonowanych surowców i nowoczesnych procesów technologicznych tworzymy i oddajemy w Państwa ręce preparaty, które cieszą się uznaniem i zaufaniem lekarzy, farmaceutów oraz przede wszystkim pacjentów.  Jesteśmy obecni na rynku od 2014 roku.26,50 zł

Witamina C 1000+ kapsułki 60kaps.

Witamina C 1000+ to bogate źródło uzupełnienia diety w kompleks kwasu L-askorbinowego oraz ułatwiających jego przyswajanie naturalnych bioflawonoidów.

Free Shipping
26,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
36,90 zł

Witamina C Naturalna kapsułki 100kaps.

Ekstrakt z dzikiej róży to bogate i wysoko przyswajalne źródło witaminy C, której obecność w codziennej diecie niesie ze sobą korzystny wpływ na kluczowe funkcje organizmu.

Free Shipping
36,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie