List of products by brand Diagnosis

Szerokie spektrum działania Diagnosis stwarza nowe możliwości w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Firma Diagnosis Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w połowie 2002 roku. Od momentu powstania największą wartością Firmy są klienci oraz ludzie ją tworzący. Specjalistyczna wiedza naszych pracowników, doświadczenie i ciekawe pomysły, jakie ze sobą wnieśli, pozwoliły na dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, którego kluczowym zadaniem jest dostarczanie Klientom nowoczesnych produktów najwyższej jakości. Do skutecznej realizacji tego zadania niezbędne było wytyczenie drogi i kierunku rozwoju firmy. Tak, więc „działanie z myślą o naszych Klientach”, można nazwać drogą, którą podążamy, a kierunek rozwoju zapisaliśmy w jednym zdaniu: "działać, idąc zawsze do przodu". Wynikiem tak sformułowanej strategii jest ciągłe udoskonalanie naszych produktów i wprowadzanie najnowszych technologii. W ten sposób bierzemy aktywny udział w rozwoju medycyny, przyczyniając się tym samym do poprawy jakości życia oraz stanu zdrowia społeczeństwa, w którym żyjemy.
 

70,00 zł

Abra glukometr 1 op.

Zalety urządzenia:

  • Autokodowanie
  • Bardzo mała próbka krwi: 0,5 mikrolitra
  • Intuicyjna obsługa
  • Duży, czytelny wyświetlacz
  • Wieczysta gwarancja

Free Shipping
70,00 zł
Availability: W magazynie
26,50 zł

Abra płyn kontrolny Normal do glukometru 1 op.

Płyn kontrolny ABRA jest wodnym roztworem glukozy z niewielką zawartością składników obojętnych chemicznie oraz barwnika spożywczego, przeznaczonym do sprawdzania dokładności pomiaru Zestawu do pomiaru poziomu glukozy we krwi ABRA. 

Free Shipping
26,50 zł
Availability: W magazynie
49,90 zł

Acerola + Acai Biotter Green proszek 75g

Biotter Green Acerola + Acai to suplement diety polecany w celu uzupełnienia diety w ekstrakt z aceroli, ekstrakt z acai oraz witaminę C pochodzącą z owoców aceroli.

Free Shipping
49,90 zł
Availability: W magazynie
44,50 zł

AlergenTest CAT Domowy test do wykrywania alergenów na sierści i skórze kota 1op.

Sierść kota sama w sobie nie ma właściwości uczulających. Uczulają znajdujące się na sierści resztki śliny, moczu, złuszczonego naskórka i wydzieliny gruczołów łojowych, które zawierają specyficzne białkowe antygeny zwierzęcia. Alergeny te są rozprowadzane na sierści  podczas codziennych czynności higienicznych kota.

Free Shipping
44,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
11,90 zł

B-Complex tabletki musujące 20 tabl.

Witamina C, Niacyna, Witamina E, Kwas pantotenowy, Ryboflawina, Witamina B₆, Tiamina, Kwas foliowy, Biotyna, Witamina B₁₂, Magnez

Free Shipping
11,90 zł
Availability: W magazynie