List of products by brand Accord Healthcare

Accord jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w europejskim sektorze leków generycznych. 

Firma Accord rozpoczęła komercyjną działalność handlową w sierpniu 2008 roku.
W 2012 roku była już obecna na 27 rynkach europejskich, a od 2010 roku zaopatruje polskie szpitale w leki generyczne oraz produkty onkologiczne także w Polsce.
Wizją Accord Healthcare jest pełne zaangażowanie we wszystkie aspekty dostarczania leków pacjentom. Poprzez integrację pionową oraz zarządzanie wszystkimi etapami procesu efektywnie wspiera leczenie onkologiczne w Polsce.
Accord Healthcare to młoda, dynamiczna firma, która dzięki nowoczesnej infrastrukturze jest w stanie dostarczać chemioterapeutyki oraz inne produkty lecznicze szybciej i w atrakcyjniejszej cenie niż konkurencja.

Accord Healthcare Polska posiada nową siedzibę od lipca 2014 w Warszawie przy ul. Taśmowej 7 w nowoczesnym kompleksie Marynarska Business Park, który w 2009 roku otrzymał nagrodę "CEE Real EstateQuality Awards" jako najlepszego obiektu biurowego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.3,50 zł

Paracetamol Accord 500 mg tabletki 50 tabl.

Paracetamol Accord jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka. Nie działa przeciwzapalnie.

Free Shipping
3,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
Paracetamol Aurovitas 500 mg tabletki 50 tabl.
  • Nowy
7,90 zł

Paracetamol Aurovitas 500 mg tabletki 50 tabl.

Lek Paracetamol Aurovitas jest stosowany w celu złagodzenia bólu i zmniejszenia gorączki. Tabletki mogą zmniejszać łagodny do umiarkowanego ból i (lub) gorączkę [np. ból głowy i ból zęba].

Free Shipping
7,90 zł
Availability: W magazynie