List of products by brand Aura Herbals

Aura Herbals oferujemy dla Ciebie preparaty wspierające prawidłową dietę oraz prozdrowotny styl życia.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją zdrowej żywności z certyfikatem BIO, żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety. Naszym celem jest dostarczanie produktów o jak najwyższej biodostępności i bioróżnorodności ze starannie wyselekcjonowanych surowców z całego świata. W ofercie Aura Herbals mamy już ponad 150 produktów własnych najwyższej jakości.

Współpracujemy z najlepszymi sklepami ze zdrową żywnością, sklepami zielarskich, aptekami, hurtowniami i sieciami handlowymi na terenie całej Polski.

Posiadamy własny zakład konfekcji żywności i suplementów diety. Rozwijamy także dział konfekcjonowania usługowego (private label).


Jakość

Aura Herbals wymaga ścisłej specyfikacji surowców od dostawców, podczas każdej dostawy. Specyfikacja nie może być starsza niż 60 dni licząc od daty dostawy. Specyfikacja musi zawierać wszystkie parametry uwzględnione w ”formule wzorcowej”, czyli recepturze produktu, a są to między innymi wyniki analiz mikrobiologicznych, analiz zawartości metali ciężkich i różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym specjalistyczne wyniki analiz uzyskane metodą pozwalającą zidentyfikować surowiec. Dane są weryfikowane i odnotowana jest ich zgodność na karcie przyjęcia produktu.
Kontrolujemy każdy etap, od opracowania produkcji, do wyprodukowania końcowego produktu.


Unikalne receptury

Wszystkie nasze receptury są starannie opracowane w konsultacji ze Specjalistami Żywienia oraz na podstawie dostępnych badań naukowych.

Sprawdzamy również, jak składniki oddziałują na siebie nawzajem. Przestrzegamy ciągłości badań, by mieć pewność, że nasze produkty wciąż spełniają najwyższe standardy. To daje nam pewność, że każdy składnik odżywczy, który wykorzystujemy do produkcji witamin, minerałów i ziół jest bezpieczny, działa i jest efektywny.

Receptura opisuje wszystkie potrzebne aspekty konieczne do wytworzenia produktu. Receptura zawiera więc szczegółowe informacje, począwszy od specyfikacji składników, poprzez procedury produkcyjne i laboratoryjne, skończywszy na informacjach, które umieszcza się na etykiecie produktu. Receptura każdego produktu uwzględnia wyłącznie poziomy składników, które wynikają z dostępnych badań naukowych w celu zapewnienia skuteczności oddziaływania produktu na organizm, a także jest zgodna z zaleceniami spożycia określonymi przez Główny Inspektorat Sanitarny.39,50 zł

Argentum 200 Srebro Koloidalne tonik 500ml

Niejonowe, prawdziwe srebro o wartości 50 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).

Free Shipping
39,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
16,10 zł

Olej kokosowy Extra Virgin Bio Nierafinowany 200ml

BIO Olej Kokosowy Extra Virgin firmy Aura Herbals tłoczony jest wyłącznie ze świeżego miąższu orzechów kokosowych z upraw ekologicznych. Proces produkcji gwarantuje pełny smak i aromat oraz zachowanie wszystkich cennych składników odżywczych.

Free Shipping
16,10 zł
Availability: Obecnie brak na stanie