Lista produktów marki Synoptis Pharma

Synoptis Pharma jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą i rejestrującą suplementy diety, wyroby medyczne, farmaceutyki i kosmetyki.

Synoptis Pharma jest dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą i rejestrującą suplementy diety, wyroby medyczne, farmaceutyki i kosmetyki.

Została zrodzona z połączenia dwóch sił: Zarządzania Kategorią w NEUCA SA oraz sieci dystrybucji. Synoptis Pharma spełnia potrzeby Farmaceuty oraz Pacjenta.

Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej na rynku opieki zdrowotnej zgodnej z oczekiwaniami Farmaceutów i potrzebami Pacjentów. Chcemy być oczywistym wyborem Farmaceuty – aby pomóc leczyć Pacjentów, zaoszczędzić pieniądze i czas.

Misję realizujemy:

  • poprzez dostarczanie szerokiego wachlarza benefitów biznesowych i produktowych kierowanych do Farmaceuty – Wspieramy Niezależne Apteki,
  • oferując nasze produkty w przystępnych cenach detalicznych,
  • budując zróżnicowaną ofertę obejmującą: leki na receptę, leki bez recepty, suplementy diety, wyroby medyczne, produkty dermo- i nutrikosmetyczne, stomatologiczne oraz weterynaryjne,
  • dbając o zachowanie jak najwyższej jakości i skuteczności naszych leków, potwierdzonej wiarygodnymi badaniami naukowymi, rodzajem przyjętej technologii oraz procesami organizacyjnymi (QA/QC).

Synoptis Pharma jest częścią Grupy NEUCA, która prowadzi działalność na styku wielu obszarów rynku ochrony zdrowia, co daje wyjątkowe możliwości rozwoju firmie i jej pracownikom. Grupa NEUCA jest liderem w hurtowej dystrybucji farmaceutyków, równolegle rozwija synergiczne biznesy. W wielu segmentach ściśle współpracujących w ramach rynku zdrowia ma pozycję eksperta.Jest 194 produktów.

Pokazano 1-12 z 194 pozycji