List of products by brand Laboratorium Alta

Laboratorium ALTA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp, nieprzerwanie działający od 1963 roku .

Laboratorium ALTA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp, nieprzerwanie działający od 1963 roku . Od początku swojej działalności czerpie z natury to co najlepsze, aby dać Naszym Klientom produkty bardzo skuteczne oparte o naturalne składniki oraz tradycyjne receptury Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i higieny stóp, wykorzystując naturalne właściwości polskich ziół.

Chcemy otwarcie rozmawiać o uciążliwym i dla wielu wstydliwym problemie nadpotliwości i schorzeniach stóp, takich jak np. grzybica. Dlatego stworzyliśmy stronę www.poceniestop.pl, która zawiera informacje i porady dotyczące higieny stóp i profilaktyki chorób grzybiczych.

Nasze produkty są skutecznymi preparatami w walce z nadpotliwością stóp. Sekretem ich działania są właściwości polskich roślin, takich jak: tatarak, szałwia czy nagietek. Dzięki specjalnie skomponowanym mieszankom naturalnych ekstraktów, wyciągów czy olejków, nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość. Nasza filozofia oparta jest o hasło „Mniej znaczy więcej”. Chcemy sprawić, by natura dawała to, co najlepsze dla każdego. Składy naszych kosmetyków są pieczołowicie dobrane, ale zarazem bardzo proste, każdy z nich oparty jest na jednym kluczowym składniku, bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Podkreślają to również małe, proste opakowania, bez zbędnych nieekologicznych kartonowych pudełek czy innych dodatków, ponieważ naszym celem jest dbałość o naturę. Dzięki takiemu podejściu możemy oferować najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy tradycyjnym przedsiębiorstwem, bazujemy na kadrze stałych pracowników i partnerów, ale jednocześnie działamy nowocześnie, aby dawać naszym Klientom jak najlepsze produkty. Specjalnie dla Nich w roku 2017 odnowiliśmy nasz wizerunek.9,50 zł

Alta Dezodorant do stóp 100ml

ALTA Dezodorant do stóp to środek, który przyczynia się do ograniczenia nadmiernej potliwości stóp. Ponadto skutecznie chroni przed powstawaniem nieprzyjemnego zapachu i rozwojem zakażeń grzybicznych. 

Free Shipping
9,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
8,90 zł

Alta krem do stóp 100ml

ALTA Krem do stóp to niezwykły kosmetyk, który sprawdza się w profilaktyce grzybicy i nadmiernego pocenia się stóp. Odpowiada za zmiękczenie naskórka i wykazuje właściwości przeciwzapalne. Co więcej odświeża i osłania.

Free Shipping
8,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
8,50 zł

Alta zasypka do stóp 40g

ALTA proszek to wyrób wskazany w celu ograniczenia potliwości stóp. Odpowiada za działanie osłaniające i wysuszające. Co więcej wykazuje nieznaczne właściwości przeciwzapalne oraz przeciwgrzybiczne. 

Free Shipping
8,50 zł
Availability: W magazynie