Lista produktów marki Laboratorium Alta

Laboratorium ALTA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp, nieprzerwanie działający od 1963 roku .

Laboratorium ALTA to polski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji i higieny stóp, nieprzerwanie działający od 1963 roku . Od początku swojej działalności czerpie z natury to co najlepsze, aby dać Naszym Klientom produkty bardzo skuteczne oparte o naturalne składniki oraz tradycyjne receptury Naszą misją jest szerzenie wiedzy na temat profilaktyki i higieny stóp, wykorzystując naturalne właściwości polskich ziół.

Chcemy otwarcie rozmawiać o uciążliwym i dla wielu wstydliwym problemie nadpotliwości i schorzeniach stóp, takich jak np. grzybica. Dlatego stworzyliśmy stronę www.poceniestop.pl, która zawiera informacje i porady dotyczące higieny stóp i profilaktyki chorób grzybiczych.

Nasze produkty są skutecznymi preparatami w walce z nadpotliwością stóp. Sekretem ich działania są właściwości polskich roślin, takich jak: tatarak, szałwia czy nagietek. Dzięki specjalnie skomponowanym mieszankom naturalnych ekstraktów, wyciągów czy olejków, nasze produkty cechuje bardzo wysoka jakość. Nasza filozofia oparta jest o hasło „Mniej znaczy więcej”. Chcemy sprawić, by natura dawała to, co najlepsze dla każdego. Składy naszych kosmetyków są pieczołowicie dobrane, ale zarazem bardzo proste, każdy z nich oparty jest na jednym kluczowym składniku, bez zbędnych dodatków i wypełniaczy. Podkreślają to również małe, proste opakowania, bez zbędnych nieekologicznych kartonowych pudełek czy innych dodatków, ponieważ naszym celem jest dbałość o naturę. Dzięki takiemu podejściu możemy oferować najwyższej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy tradycyjnym przedsiębiorstwem, bazujemy na kadrze stałych pracowników i partnerów, ale jednocześnie działamy nowocześnie, aby dawać naszym Klientom jak najlepsze produkty. Specjalnie dla Nich w roku 2017 odnowiliśmy nasz wizerunek.Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji