List of products by brand Bio-Profil

Bio-Profll jest dynamicznie rozwijającą się w obszarach: dermokosmetyków, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz produktów medycyny estetycznej.

Bio-Profll jest dynamicznie rozwijającą się w obszarach: dermokosmetyków, suplementów diety, wyrobów medycznych oraz produktów medycyny estetycznej. Firma jest największym w Polsce przedstawicielem renomowanych laboratoriów produkujących preparaty stosowane w medycynie estetycznej oraz jednym z największych dystrybutorów dermokosmetyków na polskim rynku. Ponadto Bio-Profil sukcesywnie wprowadza na rynek marki własne, w tym Urgo, Alvityl, Humer należące do Grupy VivaSanté. Firma poprzez konsekwentny rozwój swojego portfela produktów wzmacnia swoją pozycję rynkową i staje się liczącym graczem na rynku produktów bez recepty (OTC).
 
 
Grupa VivaSanté jest francuską spółką rodziną, producentem i dystrybutorem preparatów: typu „self care", w tym uznanych na rynku marek suplementów diety, produktów pierwszej pomocy, leków OTC (Urgo, Juvamine, Humex, Mercurrochrome), dystrybuowanych w aptekach, supermarketach oraz preparatów medycznych przeznaczonych dla profesjonalistów (lekarzy i pielęgniarek), których celem jest skuteczne leczenie owrzodzeń skóry nóg, odleżyn lub ciężkich poparzeń.
 
Obecna w 13 krajach w Europie, Azji i Ameryce, VivaSanté zrealizowała w 2012 roku obrót w wysokości 492 milionów Euro i zatrudnia ponad 2 300 współpracowników na całym świecie.

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for