List of products by brand Thornton & Ross

Firma została założona w 1922 roku przez Nathana Thorntona i Phillipa Rossa. Początkowo zajmowała się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Z czasem poszerzyła swoje portfolio o produkty farmaceutyczne.

Firma została założona w 1922 roku przez Nathana Thorntona i Phillipa Rossa. Początkowo zajmowała się produkcją artykułów gospodarstwa domowego. Z czasem poszerzyła swoje portfolio o produkty farmaceutyczne.Thornton & Ross jest firmą rodzinną, w swoim działaniu łączącą profesjonalizm i tradycję. Od początku istnienia, główną zasadą przyświecającą przedsiębiorstwu jest dbałość o klienta. Przez wiele lat firmą zarządzali synowie jej założycieli: Ralph Thornton i Vernon Ross. Dzięki nim od lat 60-tych do 80-tych XX wieku przedsiębiorstwo znajdowało się w fazie stałego wzrostu. Obecny Prezes, Jonathan Thornton, jest trzecim pokoleniem rodziny kierującej firmą i zapewniającej jej ciągły rozwój.
Thornton & Ross to obecnie największy niezależny producent farmaceutyczny w Wielkiej Brytanii. W jego siedzibie w Linthwaite zatrudnionych jest ponad 350 osób. Wyroby firmy są sprzedawane nie tylko na rodzimym rynku, ale i niemal na całym świecie.

30,50 zł

Flexitol maść do stóp 75g

Maść Flexitol® jest przebadanym klinicznie wyrobem medycznym do leczenia suchej i popękanej skóry stóp i pięt, którego działanie jest widoczne już po 1 dniu stosowania. 

Free Shipping
30,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie