List of products by brand Herbapol Wrocław

"Herbapol Wrocław" S.A. specjalizuje się w produkcji wyrobów farmaceutycznych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce.

"Herbapol Wrocław" S.A. specjalizuje się w produkcji wyrobów farmaceutycznych na bazie surowców zielarskich. Jesteśmy największym producentem leków ziołowych w Polsce. Od ponad 50 lat wprowadzamy na rynek nowoczesne preparaty ziołowe, w których łączymy osiągnięcia medycyny naturalnej oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w produkcji leków.

Dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom oraz ścisłej współpracy z wieloma instytutami naukowymi i wyższymi uczelniami, możemy zagwarantować, że nasze produkty są skuteczne i bezpieczne dla organizmu.

Produkujemy leki na różne schorzenia i dolegliwości. Wszystkie leki po przejściu złożonej i długotrwałej procedury rejestracyjnej otrzymały zezwolenia Ministra Zdrowia. Ich bardzo wysoką jakość zapewnia pozyskiwanie surowców z terenów ekologicznie czystych i spełniających wysokie normy zawartości składników czynnych. Każdy etap produkcji poddawany jest rygorystycznej kontroli wg szczegółowo opracowanych procedur, w nowocześnie wyposażonych laboratoriach.


O popularności naszych leków najlepiej świadczy fakt, iż w wielu grupach farmakologicznych należą one do najczęściej stosowanych przez pacjentów. Takie leki jak Raphacholin C, Venescin, Hemorol, Cardiol C czy Radirex znane są nie tylko w Polsce, ale także poza granicami, na Litwie, Ukrainie, w Gruzji, Łotwie, Bułgarii, jak również w USA, Kanadzie i Australii. 

13,50 zł

Apetiherb syrop 125 g

Syrop Apetiherb to produkt leczniczy roślinny, tradycyjnie stosowany w braku łaknienia.


Free Shipping
13,50 zł
Availability: W magazynie
16,90 zł

Baifem K żel 40g

Baifem K jest ochronno-kojącym żelem do pielęgnacji okolic intymnych. Ochrona przed podrażnieniami, otarciami i infekcjami, regeneruje delikatną i wrażliwą skórę okolic intymnych, koi i łagodzi podrażnienia i otarcia. 

Free Shipping
16,90 zł
Availability: W magazynie
14,90 zł

Baika-skin żel 40g

Skuteczne kojenie podrażnień i świądu oraz redukowanie zaczerwienień skóry. Free Shipping
14,90 zł
Availability: W magazynie
21,90 zł

Baika-SUN żel 40g

Preparat rekomendowany do stosowania w przypadku podrażnień skóry wywołanych nadmierną ekspozycją słoneczną. Żel Baika-Sun działa łagodząco, nawilżająco i regenerująco. Preparat zawiera panthenol, kwas hialuronowy oraz wyciąg z tarczycy bajkalskej.

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
16,50 zł

Baikadent Afto-stop spray do ust 30ml

Baikadent Afto-stop spray do ust to wyrób medyczny, który pomaga łagodzić dolegliwości bólowe towarzyszące np. aftowemu zapaleniu jamy ustnej lub ból wywołany noszeniem aparatu ortodontycznego. Preparat zawiera m.in. nanosrebro oraz miętę pieprzową.

Free Shipping
16,50 zł
Availability: W magazynie
20,90 zł

Baikadent miętowy płyn do pielęgnacji jamy ustnej 300ml

Baikadent miętowy to płyn do pielęgnacji jamy ustnej. Zawiera w swoim składzie zespół flawonów wyodrębnionych z korzenia tarczycy bajkalskiej o działaniu przeciwzapalnym, regenerującym, przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym.

Free Shipping
20,90 zł
Availability: W magazynie
16,50 zł

Baikadent żel 15g

Wskazaniami do stosowania żelu Baikadent jest profilaktyka chorób przyzębia, zwłaszcza w paradontopatiach powierzchniowych i głębokich. Przewlekłe stany zapalne śluzówki jamy ustnej, również przy urazach spowodowanych przez protezy.Free Shipping
16,50 zł
Availability: W magazynie
22,90 zł

Castagnus tabletki 30 tabl.

Wskazaniami do stosowania Castagnus są: zaburzenia cyklu miesiączkowego (menstruacji i cyklu miesiączkowego spowodowane przejściową lub trwałą niedoczynnością ciałka żółtego, objawiające się nadmiernym krwawieniem.

Free Shipping
22,90 zł
Availability: W magazynie
11,50 zł

Dernilan® krem 35 g

Preparat stosuje się w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.

Free Shipping
11,50 zł
Availability: W magazynie