List of products by brand Labor

Polska firma z ponad 65-letnim doświadczeniem w produkcji chemicznej i farmaceutycznej.

Działalność rozpoczęliśmy w 1948 roku od potrzebnej w okresie powojennym produkcji chemicznej. W roku 1950 Spółdzielnię opuścił pierwszy produkt leczniczy.

Zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) wytwarzamy produkty lecznicze, wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Nasze wiodące marki to Pernazinum, Chloropernazinum i Litocid.

Odpowiadając na potrzeby Pacjentów naszą ofertę wzbogaciliśmy również o suplementy diety, produkowane zgodnie z Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). 

Posiadamy własne laboratorium chemiczne i mikrobiologiczne, które poddaje rygorystycznej kontroli jakości każdy etap produkcji. Wszystkie procesy produkcyjne i dystrybucyjne prowadzimy z najwyższą starannością, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta.

Posiadamy własny, nowoczesny oddział syntez, w którym w wyniku skomplikowanych, wieloetapowych reakcji otrzymujemy substancje chemiczne do produkowanych przez nas produktów leczniczych.24,50 zł

AlcaNeff 1000mg tabletki 120tabl.

AlcaNeff jest to suplement diety przeznaczony do spożycia jako uzupełnienie codziennej diety w zasadowy diwęglan sodu. Przeznaczony jest dla osób dorosłych, aktywnych fizycznie, szczególnie dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe.

Free Shipping
24,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
12,50 zł

Calcineff D3 K2 tabletki 30 tabl.

CalciNeff D3 K2 to suplement diety w postaci tabletek, który uzupełnia codzienną dietę w  składniki odżywcze takie jak wapń, witaminę D3 i K.

Free Shipping
12,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
9,90 zł

Calcineff Minerals tabletki 30 tabl.

CalciNeff MINERALS to suplement diety w postaci tabletek, który uzupełnia codzienną dietę w  składniki odżywcze takie jak wapń, magnez, cynk oraz witaminę D3.

Free Shipping
9,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie