Lista produktów marki Labor

Polska firma z ponad 65-letnim doświadczeniem w produkcji chemicznej i farmaceutycznej.

Działalność rozpoczęliśmy w 1948 roku od potrzebnej w okresie powojennym produkcji chemicznej. W roku 1950 Spółdzielnię opuścił pierwszy produkt leczniczy.

Zgodnie z wymaganiami Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) wytwarzamy produkty lecznicze, wydawane na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Nasze wiodące marki to Pernazinum, Chloropernazinum i Litocid.

Odpowiadając na potrzeby Pacjentów naszą ofertę wzbogaciliśmy również o suplementy diety, produkowane zgodnie z Systemem Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP). 

Posiadamy własne laboratorium chemiczne i mikrobiologiczne, które poddaje rygorystycznej kontroli jakości każdy etap produkcji. Wszystkie procesy produkcyjne i dystrybucyjne prowadzimy z najwyższą starannością, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo Pacjenta.

Posiadamy własny, nowoczesny oddział syntez, w którym w wyniku skomplikowanych, wieloetapowych reakcji otrzymujemy substancje chemiczne do produkowanych przez nas produktów leczniczych.Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji