List of products by brand Parnell Pharmaceuticals

Firma Parnell Pharmaceuticals opracowała produkty poprawiające jakość życia osób z suchością skóry i tkanek ciała

Firma Parnell Pharmaceuticals opracowała produkty poprawiające jakość życia osób z suchością skóry i tkanek ciała. Parnell jest pierwszą firmą zajmującą się badaniami i rozwojem nowych i innowacyjnych produktów w celu przywrócenia i zachowania integralności śluzów. Korzystając z zastrzeżonej i opatentowanej technologii, produkty Parnell Pharmaceuticals zawierają Yerba Santa, który zawiera naturalne antyutleniacze, mukopolisacharydy i glikoproteiny.


Fabryka Yerba Santa, urodzona na pograniczu Pacyfiku Północno-Zachodniego, była stosowana przez wiele pokoleń plemion amerykańskich przez wieki. Firma Parnell Pharmaceuticals przechowuje pięć patentów na jego ekstrakt z yerba santa.

YS Laboratories www.slabs.com jest częścią rodziny produktów firmy Parnell Pharmaceuticals. Jest jedyną firmą oferującą pełną gamę naturalnych produktów do pielęgnacji skóry, które wykorzystują innowacyjną, opatentowaną technologię, która łączy w sobie mucopolisacharydy i inne ekstrakty pochodzące z rośliny yerba santa z innymi aktywnymi składnikami, które wspomagają gojenie i nawilżanie skóry. Produkty YS Skin Renewal zapewniają wyjątkową odmładzanie skóry

 
42,50 zł

Mucinox aerozol do jamy ustnej 50 ml

Mucinox jest sztuczną śliną długotrwale nawilżającą jamę ustną. Stosowany jest w leczeniu jamy ustnej i błony śluzowej gardła spowodowanej niedostatecznym wydzielaniu śliny. Zmniejsza uciążliwe dolegliwości występujące w suchości jamy ustnej.

Free Shipping
42,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie