List of products by brand Walmark

Podczas dotychczasowych lat funkcjonowania na rynku Spółka Walmark miała znaczący wkład w tworzenie rynku suplementów diety. 

Podczas dotychczasowych lat funkcjonowania na rynku Spółka Walmark miała znaczący wkład w tworzenie rynku suplementów diety. Osiągnięty sukces, zarówno w Czechach jak i na pozostałych rynkach zawdzięczamy samodyscyplinie, zaangażowaniu w powierzoną pracę, a także intuicji.

Kultura naszej firmy, która  opiera się na stałych zasadach etycznych oraz lojalności pracowników pozwoliła zbudować wizerunek firmy Walmark jako wiarygodnego  i sprawdzonego partnera.

Spółka Walmark jest firmą założoną  bez udziału obcego know-how  oraz przy minimalnym kapitale początkowym. Mimo to, w warunkach silnej konkurencji cechującej rynek farmaceutyczny, udało się jej rozwinąć i dostać do grona czołowych producentów w regionie Europy Środkowej.

Świadomość  osiągniętego sukcesu jest dla nas inspiracją oraz motywuje nas  do dalszej, efektywnej pracy.20,50 zł

Benospokój tabletki 20 tabl.

BENOSPOKÓJ to naturalny suplement diety, który wykazuje właściwości uspokajające i relaksujące. Jego zastosowanie pozwala poprawić nastrój i zredukować napięcie psychofizyczne. 

Free Shipping
20,50 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
30,90 zł

Biopron Baby+ krople 10ml

Biopron Baby+ to unikalne połączenie dwóch szczepów probiotycznych i witaminy D3.

Free Shipping
30,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie