List of products by brand Dolorgiet

Firma Dolorgiet GmbH & Co. KG jest międzynarodową, niezależną, niemiecką firmą farmaceutyczną.

Firma Dolorgiet GmbH & Co. KG jest międzynarodową, niezależną, niemiecką firmą farmaceutyczną.

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją leków w wielu obszarach terapeutycznych, w których nasza podstawowa kompetencja w dziedzinie żołądka / jelit, reumatyzm, ból / OUN i w zakresie OTC. Już w 1923 roku rozpoczął założyciel firmy Peter Doll ze znalezieniem miejscowego agenta reumatyczną działającą nie tylko powierzchowne, ale przenika przez skórę do bolesnego obszaru. Po latach badań i eksperymentów na sobie maść Dolorgiet został eigeführt na rynku jako pierwszego preparatu. Praca w polu reumatyzm / ból kontynuował stale ponieważ spółka została założona. Szczególne sukcesy rejestrowane Dolorgiet w eksploracji i produkcji ibuprofen substancję czynną, która ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Jako pierwsza firma w Niemczech rozwinęła Dolorgiet miejscowe formy ibuprofenu (krem ból i Schmerzgel), opatentowany w 1982 roku, przyniosły w 1983 roku jako Dolgit ® krem na rynku niemieckim. Jak dotąd prawie wszystkie dodatki sprzedawane w Niemczech z ibuprofenem śmietany i ibuprofen Gel przez firmę Dolorgiet być przygotowany.

Produkcja oferuje zarówno własnych produktów i wiele innych produktów dla znanych firm farmaceutycznych wymienionych w produkcji kontraktowej. Pakowanie i magazynowanie i komisjonowanie i dystrybucji detalicznej są inne elementy łańcucha wartości.

Grupami docelowymi organizacji sprzedaży obejmuje zarówno hurtowo farmaceutycznej i aptek.

Preparaty Dolorgiet są eksportowane do ponad 30 krajów. Główne rynki eksportowe są w Europie Zachodniej i Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu. Rozszerzając swoją działalność w Azji i na ekspansję do Ameryki Południowej, umiędzynarodowienie naszej firmy jest stale napędzana. Poza dystrybucją własnych marek międzynarodowych zrobiliśmy umów licencyjnych z partnerami międzynarodowymi.


W naszej szerokiej oferty produktów wielu receptę i bez recepty leki są dostępne dla różnych obszarach terapeutycznych, w których nasza podstawowa kompetencja w zakresie ośrodkowego układu nerwowego (OUN), żołądka / jelit i reumatyzm jest / ból. Oprócz preparatów ugruntowany marki, również dystrybucję wysokiej jakości leków generycznych z własnego rozwoju. Również liczba innowacyjny suplement diety został zaprojektowany i wyprodukowany w naszym domu sama.