Lista produktów marki Medinnovation

To firma, która oferuje innowacyjne, niezwykle praktyczne i zaskakujące w swojej prostocie produkty.

Medinnovation

to firma, która oferuje innowacyjne, niezwykle praktyczne i zaskakujące w swojej prostocie produkty. Powstała dzięki pasji i zaangażowaniu jej założycieli, którzy pragną usprawnić i poprawić jakość naszego codziennego życia.

Firma Medinnovation pierwsza na polskim rynku sprowadziła jako wyłączny dystrybutor innowacyjne francuskie produkty występujące pod marką STOP HEMO. Są to opatrunki tamujące krwawienie z nosa jak i wszystkich innych ran powierzchniowych, które wykonano z naturalnych włókien alginianowych. Opatrunki te zmniejszają ból, przyśpieszają gojenie oraz aktywują obronę immunologiczną organizmu.

Kolejną niezwykłą linią produktów której przedstawicielem na polskim rynku została firma Medinnovation jest hiszpańska marka bioTAP, która od ponad 30 lat projektuje i produkuje zatyczki do uszu w wielu kształtach i o różnym zastosowaniu; dla dzieci i dorosłych. Równocześnie wśród artykułów tej marki znajdziemy innowacyjny produkt jednorazowe chusteczki do codziennej higieny uszu. Bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych, zalecane dla osób noszących aparaty słuchowe. Oraz wyjątkowo przyjemną w dotyku, komfortową maskę do spania 3D, która powstała przy zastosowaniu nowatorskiej techniki 3D, co pozwoliło uzyskać nieuciskający oczy kształt.

Medinnovation to innowacyjne produkty medyczne, które poprawiają nasze codzienne życie.Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji