List of products by brand Sun-Farm Sp. z o. o.

Sun-Farm to zespół 50 osób, których zaangażowanie umożliwia dalszy rozwój firmy. Z dnia na dzień umacnia ona swoją pozycję i poszukuje nowych, niszowych produktów.

.. Dziś tak jak codziennie stał bezradny przy stole kuchennym. Spieszył się do pracy, a narastała w nim złość i strach. Bał się. Mimo swoich 46 lat bał się. Gonitwa za lepszym jutrem dopadła i jego. Organizm odmówił współpracy. Jako pierwsze serce powiedziało dość. Karetka. Szpital. A teraz jeszcze i to. Cholerna tabletka aspiryny... Co z nią zrobić? Przeciąć? Przepiłować? Rozkruszyć? Jak celnie odmierzyć określoną przez lekarza dawkę leku? Do diabła... Znowu się pokruszy, rozpadnie. A on razem z nią ...

 

Takie sytuacje miały miejsce w tym samym czasie w wielu domach.
Nie wiedział, skąd miał wiedzieć, że grupa pasjonatów, profesjonalistów i ludzi z wizją właśnie wpadła na pomysł. Pomysł zupełnie innowacyjny. Stosowania małych dawek kwasu acetylosalicylowego w profilaktyce zawału serca.

 

ACESANto pierwszy tego typu lek na rynku polskim. Natychmiast zainteresowali się nim lekarze, a pacjenci odetchnęli z ulgą. Od tej chwili nie muszą kroić, łamać, rozkruszać. Acesan to lek produkowany w trzech dawkach.

 

 

... Wystarczyło, że otwierał opakowanie, wyjmował jedną pastylkę i już. Czuł, że komuś na nim zależy. Ktoś pomyślał i wyprodukował. A On teraz spokojnie może działać dalej.
 
To właśnie początki firmy Sun-Farm.

Małymi krokami, na początku zlecając produkcję Acesanu do Polfy Grodzisk, ograniczyli się do konfekcjonowania i sprzedaży swojego znakomitego produktu, by w późniejszym etapie, po obiecujących wynikach podjąć wyzwanie i decyzję „Sami będziemy produkować”. Ile determinacji, pasji i pracy włożyli w swoją działalność, by zmierzyć się z rosnącą konkurencją na rynku, wiedzą tylko oni. Udało się. Był rok 1997. Dwa lata później spełnili swoje marzenia. Powstał nowy zakład produkcyjny, w którym możliwe stało się już realizowanie wszystkich etapów produkcji. Rozpoczął się marsz do sukcesu.

W międzyczasie firma wprowadziła na rynek nowy lek o nazwie Trimesan - stosowany w zakażeniach dróg moczowych. Ten przeciwbakteryjny specyfik był szeroko stosowany w Europie Zachodniej, lecz nie miał swojego odpowiednika w Polsce. I znowu wizja i pasja zwyciężyły. Idąc za ciosem, w tym samym roku Sun-Farm stworzył lek Thyrosan, stosowany w nadczynności tarczycy. I to też jedyny o takim składzie preparat na polskim rynku. Od tej chwili pojawia się coraz więcej produktów innowacyjnnych i prekursorskich.


Kolejne preparaty - suplementy diety takie jak Polixar5, Hepatenal Max, Magnez+B6 BIO, Uroner i jeszcze wiele innych znalazły swoje miejsce w najdynamiczniej rozwijającym się segmencie polskiego rynku.

 

 

... Z ciekawością pytał znajomych, czy znają firmę, której lek zażywał. Poczuł dumę, gdy dowiedział się że to polska firma...

 

Nadszedł czas na kolejne zmiany. Dziś Sun-Farm to zespół 50 osób, których zaangażowanie umożliwia dalszy rozwój firmy. Z dnia na dzień umacnia ona swoją pozycję i poszukuje nowych, niszowych produktów, aby zapewnić właściwą opiekę farmaceutyczną pacjentom wymagającym stosowania rzadkich terapii. Poprzez swoich przedstawicieli Sun-Farm aktywnie współpracuje z polskimi lekarzami i farmaceutami.

W celu usprawnienia procesów logistycznych podjęto decyzję o uruchomieniu własnej hurtowni farmaceutycznej w Łomiankach koło Warszawy. Działalność wytwórcza także została przeniesiona do Łomianek.

... Kolejny dzień z tabletką ale i spokojem. Codziennie czuł się lepiej. Poukładał sobie życie od nowa. Podjął nowe wyzwania, nauczył się chińskiego. Przecież obiecał sobie, że jak się lepiej poczuje, odwiedzi Państwo Środka. 

21,90 zł

Gum Ortho nić dentystyczna 1szt.

Nić GUM ORTHO ma cienką, sztywną przewleczkę, dzięki czemu można ją łatwo wprowadzić pod aparat. Chroni jamę ustną przed problemami poprzez usuwanie płytki nazębnej i cząstek pokarmu z ważnych, ale trudnodostępnych obszarów. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku aparatów ortodontycznych, mostów i / lub szerokich przestrzeni między zębami

Free Shipping
21,90 zł
Availability: W magazynie
20,50 zł

Gum Ortho pasta do mycia zębów 75 ml

Pasta GUM ORTHO zawiera 1490 ppm fluorku sodu który wspomaga remineralizację szkliwa oraz zapobiega powstawaniu białym przebarwieniom na powierzchni zębów. Dzięki zawartości izomaltu działanie to jest jeszcze skuteczniejsze.

Free Shipping
20,50 zł
Availability: W magazynie
12,90 zł

Gum Ortho Szczoteczka do zębów 1szt.

Jeśli nosisz aparat, to wiesz, że szczotkowanie zwykłą szczoteczką do zębów nie zawsze sprawia, że Twoja jama ustna jest poprawnie oczyszczona. 

Free Shipping
12,90 zł
Availability: Kolor wybierany jest losowo.
14,90 zł

Gum Ortho wosk 1op.

Wosk GUM ORTHO jest wyrobem medycznym klasy I, który chroni tkanki błony śluzowej jamy ustnej przed zmianami chorobowymi i łagodzi podrażnienia wywołane przez aparaty ortodontyczne.

Free Shipping
14,90 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
14,90 zł

Ketolek 50mg kapsułki 20kaps.

Krótkotrwałe, objawowe leczenie bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanym, różnego rodzaju podłoże np.: bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy.

Free Shipping
14,90 zł
Availability: W magazynie
24,30 zł

Momecutan baza maść 100 g

Do pielęgnacji suchej, łuszczącej się skóry, np. skóry osób stosujących miejscowo kortykosteroidy.

Free Shipping
24,30 zł
Availability: W magazynie