List of products by brand Mio Skincare

Powstanie marki MIO® datuje się na 2007 rok, kiedy to Siân, Tanya, Jill i Kathy – ekspertki w dziedzinie urody założyły firmę Mio Skincare.

Powstanie marki MIO® datuje się na 2007 rok, kiedy to Siân, Tanya, Jill i Kathy – ekspertki w dziedzinie urody założyły firmę Mio Skincare – oferującą kosmetyki naturalne i zajmującą się ich produkcją. Te cztery kobiety na przykładzie własnych doświadczeń wiedziały, że ciąża to piękny okres, ale bardzo często pozostawiający nieestetyczne pamiątki na ciele. Jak wiadomo, ciąża oznacza dodatkowe kilogramy, co prowadzi do nadmiernego rozciągania skóry i w konsekwencji powstawania rozstępów czy cellulitu. Można im jednak zapobiec i te kobiety wiedziały, jak to zrobić.

Najlepsze kosmetyki dla mam od mam

Siân, Tanya, Jill i Kathy postanowiły opracować receptury kosmetyków, które będą bezpieczne, ale i w pełni skuteczne, pomogą uporać się z problemami sylwetki i skóry. Ich wiedza w dziedzinie pielęgnacji skóry okazała się bardzo pomocna, aby stworzyć kosmetyki naturalne Mio. Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie najlepszej jakości składniki o wyjątkowych właściwościach.

Kosmetyki naturalne, które pokochało wiele mam

Kosmetyki Mama Mio są dziś znane w kilkunastu krajach na całym świecie i uwielbiane przez miliony kobiet. Zaufanie, jakim mamy obdarzyły markę Mama Mio oraz wiele pozytywnych opinii na jej temat, zachęciły założycielki firmy do opracowania kolejnej serii produktów.

Najlepsze kosmetyki dla mam i kobiet aktywnych

Tak więc powstała nowa linia kosmetyków – Mio dostosowana do potrzeb i wymagań kobiet aktywnych. Podobnie jak Mama Mio, tak i te kosmetyki powstały na bazie naturalnych składników, które są bezpieczne dla skóry i zdrowia, ale również w pełni skuteczne. W kosmetykach Mio nie ma sztucznych barwników, konserwantów, substancji zapachowych, parabenów, ftalanów, ksenoestrogenów i wielu innych .

„Wierzymy, że niezależnie od tego, w jakiej jesteś formie, wieku czy na jakim etapie życia, jeśli Twoja skóra tryska zdrowiem, jest promienna i sprężysta, będziesz czuła się w niej wspaniale…, a skoro czujesz się wspaniale, tak też będziesz wyglądać! Jakiekolwiek są Twoje potrzeby wierzymy, że mamy dla Ciebie rozwiązanie na zdrową i piękną skórę”.

Jest naszym pragnieniem, aby każda kobieta czuła siębezpiecznie w naszych rękach.

„W samym sercu naszego biznesu mamy jedno wielkie pragnienie: chcemy pomóc kobietom poczuć się bardziej komfortowo i pewnie we własnej skórze. To jest powód, dla którego Mio Skincare® w ogóle istnieje. Taka misja oznacza, że prowadzimy naszą firmę w zupełnie inny sposób - jest to sposób działania unikalny dla Mio Skincare®. Nie jesteśmy skupieni jedynie na efekcie końcowym. Mierzymy sukces i osiągnięcia inną miarą. Wyznacznikiem naszych osiągnięć jest to, jak bardzo pomogliśmy kobietom poczuć się pewniej, a nie to, ile produktów sprzedaliśmy. Wierzymy, że to nowy sposób budowania biznesu, gdzie najpierw myślimy o kobietach, a dopiero potem o zyskach. Takie podejście być może nie zapewni nam super jachtu w San Tropez, ale nic nie równa się z radością i zadowoleniem kobiet, które piszą do nas – jest to warte każdego złota! Cały czas jesteśmy pod wrażeniem jak naturalnie przychodzi kobietom wspieranie się nawzajem, dawanie sobie ciepła, humoru i szczerości. Cieszy nas bardzo fakt, że nasze klientki postrzegają nas w Mio Skincare® jako kobiety, a nie anonimową markę.

To dla nas zaszczyt być w tym biznesie i dziękujemy Wam za wszystko co nam dajecie! ”

Siân, Tanya, Jill i Kathy (założycielki Mio Skincare®)‚120,00 zł

Mama Mio Gorgeous Glow żel regulacyjny do mycia twarzy 100ml

Idealnie łagodny, delikatnie pieniący się żel do mycia twarzy, który głęboko oczyszcza, odżywia i reguluje skórę, nie powodując uczucia ’napięcia’, które tak często odczuwamy tuż po myciu. Działa cuda w przypadku hormonalnych wyprysków czy innych problemów skórnych. Cudownie pachnie!

Free Shipping
120,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
120,00 zł

Mama Mio Lucky Legs energetyzujący i chłodzący żel do nóg 100 ml

Lekkie serum, które wspaniale się wchłania, dając zmęczonym i nabrzmiałym nogom natychmiastowe uczucie chłodu i ulgi. Ten orzeźwiający żel poprawi krążenie w obolałych i spuchniętych nogach i stopach. Krótko mówiąc: Lucky Legs postawi Cię na nogi!

Free Shipping
120,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie