List of products by brand Athena Cosmetics

Athena Cosmetics producent kosmetyków wysokiej jakości z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Athena Cosmetics producent kosmetyków wysokiej jakości z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Dystrybutorem w Polse kosmetyków Athena Cosmetics jest Plazanet.

Firma Plazanet istnieje na Polskim rynku od 2005 roku.  Od początku naszej działalności dbamy o wysokie standardy obsługi klientów starając się dostarczać profesjonalne produkty kosmetyczne o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania konsumentów. Inspirują nas współczesne, świadome siebie kobiety, dbające o swoje piękno i zdrowie oraz ich indywidualne potrzeby. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski kosmetyków marek Revitalash oraz  MioSkincare. Oferujemy także produkty kosmetyczne, innych znanych marek cieszących się międzynarodowym uznaniem takich jak: RevitaLash, Mama Mio i Regenesis.

Wychodząc naprzeciw/mając na uwadze oczekiwaniom klientów ciągle rozwijamy współpracę z najlepszymi firmami kosmetycznymi na świecie co pozwala nam na sukcesywne poszerzanie asortymentu oferowanych produktów kosmetycznych, o nowe i innowacyjne produkty,  spełniające  potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

Cele

Naszym celem jest nie tylko satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, ale także  zwiększenie świadomości współczesnych kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi.
Stawiamy sobie konkretne cele- nieustanny rozwój firmy połączony z działalnością charytatywną. Filozofią i ideą naszej firmy jest więc promowanie indywidualnego piękna i zdrowego trybu  życia.

Działalność charytatywna

Bądź piękna. Bądź świadoma. Zmieniaj razem z nami świat…

Firma Plazanet wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” poprzez promowanie informacji na rzecz popularyzacji wiedzy na temat profilaktyki raka piersi390,00 zł

LUSH LASH zestaw Revitalash do pielęgnacji rzęs 1op.

  • RevitaLash® Advanced odżywka do rzęs 3,5ml,
  • RevitaLash® Double Ended Volume Set 2,5 ml (mascara + primerczarny tusz do rzęs 2,5 ml + podkład pod tusz do rzęs 2,5 ml),
  • czarna kosmetyczka.

 

Free Shipping
390,00 zł
Availability: W magazynie
430,00 zł

ReGenesis by Revitalash Fast-Absorbing Foam pianka zwiększająca objętość włosów 46 ml

ReGenesisTM by RevitaLash® to wyjątkowo skuteczna trychologiczna  linia preparatów do włosów i skóry głowy rozwijająca misję produktów marki RevitaLash®. Linia ReGenesisTM by RevitaLash® wykorzystuje znane molekuły doktora Brinkenhoffa chronione patentem technologii BioPeptin Complex®!Free Shipping
430,00 zł
Availability: Zapytaj o dostępność.
150,00 zł

ReGenesis by Revitalash Thickening Conditioner odżywka pogrubiająca włosy 250 ml

Odżywka pogrubiająca włosy ReGenesis™ by RevitaLash®  to coś więcej niż tylko środek do pielęgnacji włosów. Jej wyjątkowa pogrubiająca włosy i działająca leczniczo na skórę głowy formuła zawiera specjalistyczne składniki optymalizujące stan skóry głowy, oczyszczające i wzmacniające włosy.

Free Shipping
150,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
140,00 zł

ReGenesis by Revitalash Thickening Shampoo szampon pogrubiający włosy 250 ml

Szampon pogrubiający włosy ReGenesis™ by RevitaLash®  to coś więcej niż tylko środek myjący. Jego wyjątkowa, zwiększająca grubość włosów formuła o działaniu leczniczym na skórę głowy zawiera specjalistyczne składniki optymalizujące stan skóry głowy i wzmacniające włosy.

Free Shipping
140,00 zł
Availability: Obecnie brak na stanie