Lista produktów marki Athena Cosmetics

Athena Cosmetics producent kosmetyków wysokiej jakości z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Athena Cosmetics producent kosmetyków wysokiej jakości z siedzibą w Stanach Zjednoczonych.

Dystrybutorem w Polse kosmetyków Athena Cosmetics jest Plazanet.

Firma Plazanet istnieje na Polskim rynku od 2005 roku.  Od początku naszej działalności dbamy o wysokie standardy obsługi klientów starając się dostarczać profesjonalne produkty kosmetyczne o najwyższej jakości, spełniające oczekiwania konsumentów. Inspirują nas współczesne, świadome siebie kobiety, dbające o swoje piękno i zdrowie oraz ich indywidualne potrzeby. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski kosmetyków marek Revitalash oraz  MioSkincare. Oferujemy także produkty kosmetyczne, innych znanych marek cieszących się międzynarodowym uznaniem takich jak: RevitaLash, Mama Mio i Regenesis.

Wychodząc naprzeciw/mając na uwadze oczekiwaniom klientów ciągle rozwijamy współpracę z najlepszymi firmami kosmetycznymi na świecie co pozwala nam na sukcesywne poszerzanie asortymentu oferowanych produktów kosmetycznych, o nowe i innowacyjne produkty,  spełniające  potrzeby najbardziej wymagających konsumentów.

Cele

Naszym celem jest nie tylko satysfakcja i zadowolenie naszych klientów, ale także  zwiększenie świadomości współczesnych kobiet w zakresie profilaktyki raka piersi.
Stawiamy sobie konkretne cele- nieustanny rozwój firmy połączony z działalnością charytatywną. Filozofią i ideą naszej firmy jest więc promowanie indywidualnego piękna i zdrowego trybu  życia.

Działalność charytatywna

Bądź piękna. Bądź świadoma. Zmieniaj razem z nami świat…

Firma Plazanet wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” poprzez promowanie informacji na rzecz popularyzacji wiedzy na temat profilaktyki raka piersiJest 26 produktów.

Pokazano 1-12 z 26 pozycji