List of products by brand Silk & Soft

Silk & Soft to firma, która powstała z miłości do kosmetyków i pięknej skóry.

Silk & Soft to firma, która powstała z miłości do kosmetyków i pięknej skóry. Naszym marzeniem było stworzenie linii produktów, które równoważąc w sobie najwyższą jakość i korzystną cenę pozwoliłyby Polkom na profesjonalną pielęgnajcę SPA w komfortowych warunkach i w zaciszu własnego domu.

Jakość i bezpieczeństwo stosowania to najważniejsze cele, które przyświecały nam w procesie kreacji kosmetyków Silk & Soft. Produkty, przebadane w jednym z najlepszych labolatoriów w kraju i przetestowane przez polskich konsumentów zdobyły świetne recenzje zarówno u profesjonalistów jak i klientów.17,90 zł

Silk & Soft intensywny peeeling do stóp skarpetki 1 para

Intensywny peeling do stóp w postaci nasączonej maski to wyjątkowy produkt do pielęgnacji domowej, który dzięki obecności kwasów mlekowego i salicylowego złuszcza martwy naskórek pozostawiając stopy idealnie gładkimi. 

Free Shipping
17,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
12,00 zł

Silk & Soft rękawiczki nawilżające 1 para

Rękawiczki nawilżające Silk & Soft to wyjątkowy produkt do pielęgnacji domowej, który dogłębnie nawilża skórę przywracając jej naturalną miękkość i aksamitną gładkość.

Free Shipping
12,00 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie
12,00 zł

Silk & Soft skarpetki głeboko nawilżające 1 para

Skarpetki nawilżające Silk & Soft to wyjątkowy produkt do pielęgnacji domowej, który dogłębnie nawilża skórę stóp przywracając jej naturalną miękkość i aksamitną gładkość. 

Free Shipping
12,00 zł
Availability: Produkt dostępny na zamówienie