List of products by brand Renomed

RENOMED Technika Medyczna Marek Ruciński powstała w 1981 roku jako jednoosobowa firma prywatna, zatrudnia obecnie 15 pracowników i zlokalizowana jest w Nowym Tomyślu.

RENOMED Technika Medyczna Marek Ruciński jest zarejestrowanym w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych przy Ministerstwie Zdrowia wytwórcą ponad 1.800 typów i wzorów instrumentów chirurgicznych o najwyższych parametrach jakościowych, stosowanych w chirurgii ogólnej.

RENOMED Technika Medyczna Marek Ruciński powstała w 1981 roku jako jednoosobowa firma prywatna, zatrudnia obecnie 15 pracowników i zlokalizowana jest w Nowym Tomyślu. Od 2011 roku firma Renomed posiada status spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Wysoka jakość dostarczanych produktów zagwarantowana jest dzięki blisko 30 – letniemu doświadczeniu w produkcji instrumentów chirurgicznych, starannej kontroli oraz własnemu oryginalnemu wzornictwu (własne patenty i wzory użytkowe).

Dziś ponad 90% produktów firmy RENOMED eksportuje się do ponad 15 krajów na całym świecie. Główne rynki to: Szwajcaria i Niemcy. Ponadto naszymi odbiorcami są: Dania, Szwecja, Włochy, Hiszpania, USA, Japonia i Czechy.

 Oferujemy:

  • Noże weterynaryjne do pielęgnacji kopyt końskich z ostrzem ze stali nierdzewnej oraz z ostrzem ze stali węglowej
  • Nożyczki medyczne wysokiej jakości RENOMED® o oryginalnym wzornictwie i unikalnej konstrukcji139,90 zł

Cążki do paznokci (CN2) Renomed 1szt.

Cążki do paznokci. Solidne i mocne cążki do paznokci, precyzyjne wykonanie oraz ostre końcówki cążek stanowią alternatywę dla nożyczek do paznokci.

Free Shipping
139,90 zł
Availability: W magazynie