List of products by brand Lehning Laboratories

Firma Lehning Laboratories jest jedną z wiodących, niezależnych firm farmaceutycznych we Francji.Firma Lehning Laboratories jest jedną z wiodących, niezależnych firm farmaceutycznych we Francji. Została założona przez Dr. Rene Lehninga w 1935 roku. Obecnie firmą zarządza syn Pana Rene - Stephane Lehning.

W krótkim czasie Lehning Laboratories stała się znaczącą w skali światowej firmą, produkująca szeroki asortyment leków homeopatycznych. W sumie Lehning produkuje ponad 12 milionów produktów rocznie - od pranalewek poprzez leki kompleksowe do leków pojedynczych wysokiej potencji. Leki Lehning sprzedawane są w ponad 20 krajach w Europie, Afryce, Ameryce i Azji.

Produkcja leków Lehning Labolatories przebiega pod ścisłym nadzorem. Kontrolę jakości wykonuje specjalnie stworzona grupa pracowników, której zadaniem jest badać produkty, od surowców aż do ich ostatecznego przetworzenia i pakowania. Kontrola taka gwarantuje spójność i niezawodność produktów.36,90 zł

Lehning Echinacea Complex nr 40 krople 30 ml

Spadek odporności. Zlokalizowane procesy zapalne przebiegające z ropieniem, czyraki, czyraki mnogie, ropnie i ropowice, zapalenie śluzówki jamy ustnej, dziąseł, zapalenie zatok, zapalenie przydatków, zapalenie ucha, przewlekłe zapalenie migdałków.

Free Shipping
36,90 zł
Availability: W magazynie
24,90 zł

Lehning L- 52 krople 30 ml

Przeziębienie, infekcje górnych i dolnych dróg oddechowych z kaszlem. Stany grypowe przebiegające z gorączką, również z powikłaniami, uczuciem rozbicia i bólami męśni.

Free Shipping
24,90 zł
Availability: W magazynie
29,90 zł

Lehning L- 72 krople 30 ml

Lek działa na centralny system nerwowy oraz na system neurowegetatywny, charakteryzuje się także właściwościami tonizującymi.

Free Shipping
29,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie
26,50 zł

Lehning Nux Vomica krople 30ml

Niestrawność, zaburzenia żołądkowo – jelitowe, zaburzenia trawienia o podłożu nerwowym.

Jest bezpieczny i dobrze tolerowany, zmniejsza apetyt, może być stosowany w przewlekłych kuracjach, po uzyskaniu spadku wagi ułatwia jej utrzymanie.Free Shipping
26,50 zł
Availability: W magazynie
32,90 zł

Lehning Rexorubia granulat 350g

Lek wspomagający w leczeniu demineralizacji kośćca, zaburzeń gospodarki mineralnej ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń wapniowo-magnezowo-fosforanowych. Niedobór mikroelementów i soli mineralnych w każdym wieku. Wskazany w okresie gwałtownego wzrostu,uprawiania sportu i leczenia złamań.

Free Shipping
32,90 zł
Availability: Obecnie brak na stanie